9 цитат доктора аюрведы и йогатерапии Мадавана Мунусами

Доктор Мадаван надихає і кардинально змінює погляд на йогу і життя в цілому.

Доктор Мунусамі належить до південно-індійської гілки школи йоги Свамі Шівананди і має ступінь бакалавра в Аюрведичній медицині і хірургії. Інститут доктора Мадавана — Vivekananda Yoga Therapy Institute — зареєстрований урядом Індії в штаті Таміл Наду.
Також Йогачара Мадаван є наставником в практиках пранаями цілого ряду інструкторів Московського Аштанга Йога Центру.

Ось кілька його висловлювань:

Мета асан — підготовка тіла для тривалого сидіння в медитації. Тому що традиційно асани повинні призводити до медитації, а без медитації неможливо досягти самадхи.
Йога та аюрведа вимагають від людини змін у способі життя. Аюрведа зачіпає більш зовнішній рівень, вона не виліковує, поки людина не змінить спосіб мислення.
Практика Ям і Нияма може змінити карму, а коли карма змінюється, все може стати абсолютно іншим.
Я завжди говорю людям, щоб я вам не сказав, це всього лише інформація, яку ви можете отримати з книг або інтернету, і поки ви не переживете це на власному досвіді, вона не стане вашим знанням. Знання — це щось, пережите на власному досвіді. Ви можете отримати багато інформації, але вся інформація не може стати вашим знанням.
Йога ніколи не лікує хвороби — вона просто повертає життя людини в нормальне русло, до свого єства. А якщо ви одного разу почнете повертатися, то процес запуститься, і дуже скоро ви будете в нормі. Але для цього потрібно практикувати.
Якщо ти хочеш бути людиною — не їж м’ясо.
Хвороба — це коли людина йде проти своєї природи.
Знання завжди приходить зсередини … Правильна відповідь можна отримати лише через власний досвід …
Всі практики йоги тільки для розуму … Якщо розум в хорошому стані, то і тіло буде в хорошому …

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *