Айфон 10

Нарешті-то звершилось! Задня поверхня айфона з алюмінію перевтілилася в армоване скло, о-о-дуже стійке до подряпин і ударів. Звучить парадоксально, але якраз зі склом пристрій стало ще міцніше, ще надійніше. До речі, цельностеклянный корпус вирішив долю бездротової зарядки, яка тепер також має місце бути. Ми розповімо вам, про айфон 10.

Фронтальна частина пристрою — екран на всю площу, верхня і нижня межі, які були присутні в тієї ж «сімки», пішли в небилиця. 100% «безрамочность»!
У плані габаритів…. Новинка трохи набрала у вазі (несуттєво), а також стала вище, відповідно, змінилися пропорції екрану — 18:9, щось новеньке для iPhone, хоча інші виробники до подібних нововведень вже вдавалися. Згадані вище технології True Tone (автоматичне підстроювання кольорів у відповідності з навколишнім середовищем) і OLED (екрани на основі органічних світловипромінювальних діодів) виводять зображення на екрані на ще більш високий рівень реалізму. Якщо спереду «айфона ікс» тільки дисплей, то куди ж поділася звична кнопка «Додому?» Все просто: НІКУДИ, просто тепер вона програмна. Функціональність кнопки на себе перебирає iOS 11, в якій з’являться нові елементи управління.

На зміну звичному датчика відбитків пальців Touch ID вийде абсолютно новий — надточний сканер осіб Face ID, здатний не тільки розпізнавати обличчя в частки секунди навіть в умовах поганого освітлення, але і робити це під кутом. Таким чином, стане ще простіше знімати блокування пристрою, а також підтверджувати особу в процесі покупки.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *