Бхакти Йога

Вона вимагає повної віри і віддачі з боку шукає. Той, хто йде цим шляхом з чистим серцем вперше долає его, і потім пропускає навіть усвідомлення себе, відчуваючи прямий зв’язок з його особистим Богом. Потім він залишається в постійному контакті зі своїм Богом, обожнюючи і віддаючись Йому. І, нарешті, навіть подвійність між відданим і Богом зникає в проникливою відданості, що супроводжується повною самовіддачею. Так відданий ідентифікує себе з Богом і досягає звільнення. Цей шлях, здається, багатьом найлегшим, так як його практика не абстрактна і не дуже технічна. І хоча до нього і звертаються багато, це, насправді, важкий шлях. Він вимагає непохитної віри, повної самовіддачі і постійного спогади про Бога, як і вона була кращою «форма».

Бхакті Йога — це прагнення серця з яскравими почуттями і глибокою відданістю до Бога. Воно виражається через послух і служіння йому. Воно досягається за допомогою поклоніння і вірною медитації. Воно спрямоване на усвідомлення своїх відносин з Богом і, нарешті, встановлення своєї ідентичності з Ним. Як безкорисливої ​​любові, служіння, поклоніння і відданості, бхакта зазнає трансформацію характеру, виходить за межі бар’єрів розуму і серця, досягає єдності з «його» Богом і досягає мети звільнення.

Справжня відданість може бути розвинена тільки після придбання істинного знання. Без цього становить, вона вироджується в сліпу і піднесену гру неконтрольованих емоцій і почуттів. При відсутності усвідомленого відходу зі світу, не можна бути ближче до Бога. Чим ближче він прямує до Нього, тим більше виростає в ньому Його образ. (За книгою Свамі Раджарші Муні «Безліч імен однієї йоги»).

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *