Біль в попереку. Вправи для спини при болях у попереку

Частою помилкою початківців практиків при виконанні прогинів є зловживання поперековим відділом, і пасивну участь у прогині грудного відділу. Ще одна причина болю в поперекудовге сидіння в одному положенні, яке може защемляти поперек і інші відділи хребта.

Щоб уникнути болю в попереку і травм в цьому відділі, необхідно пам’ятати, що будьяка навантаження має припадати тільки тоді, коли поперек максимально випрямлена. Поперек потрібно берегти при прогинах тому і нахилах вперед. Для цього при прогинах тому важливо напружувати і підтягувати крижі і куприк всередину, розкривати груди, і використовувати ноги. Нахил вперед робиться за рахунок провороту в тазостегнових суглобах, а не за рахунок поперекового відділу.
Основні принципи виконання прогинів ви можете прочитати в цій статті.

Після ночі болить поперек. Які робити вправи

За перебування в одному положенні протягом тривалого часу, наприклад, під час сну або довгих переїздів, перенапружуються м’язи спини і ви можете відчувати дискомфорт і біль в поперековому відділі. Важливо вчасно виявити ці відчуття і зробити профілактику, щоб розслабити спину.

Вправи для попереку при болях у чоловіків

У разі погіршення кровообігу і обміну речовин, які можуть бути пов’язані з видом діяльності, з’являються болі в спині і зокрема, в попереку. В цьому випадку дуже позитивне дію надає йога для спини.

Вправи для попереку при болях у жінок

Для жінок частою причиною болю в попереку є недостатньо сильні м’язів спини: вони нездатні утримувати хребці від зайвого тиску на міжхребцевий диск, він деформується, тисне на нерві народжується біль. В даному випадку важливо зміцнювати спину виконання таких асан як: шалабхасана і навасана, а також для компенсації виконувати цикл кішки (прогин та округлення спини.

Вправи при гострого болю в попереку

Звичайно, буде краще, якщо ви зможете уникнути болю і проблем в попереку. Проте, якщо вже так склалося, що ви відчуваєте біль у попереку, пропонуємо 5 простих вправ, які допоможуть подолати це обмеження.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *