«Достижение кристальной чистоты» (комплекс для балансировки сердечного и пупочного центров)

Крійя носить таку назву зовсім не тому, що, виконавши її, ви станете просвітленим …

Як говорив Йоги бхаджан, «кундаліні-Йога — наука кристалізації, а не сублімації або випаровування».

Крійя дозволяє нам виявити, кристалізувати невидиме — справжні потреби, справжній стан речей, прийти в точку «внутрішньої правди». А зустріч зі своєю внутрішньою правдою можлива тільки коли ми живемо через серцевий центр. І як тільки ця зустріч відбудеться — нам відкриваються нові горизонти і нові можливості, щоб реалізувати свої заповітні мрії.

Цей комплекс упорядковує, вирівнює і підсилює потік між четвертим і третім енергетичними центрами тонкого тіла. А «коли серцеві мрії збирають енергію і стають реальністю через пупкову чакру, ви впливаєте на ці мрії і втілюєте їх …» 1. Витягніть руки в сторони паралельно підлозі, долоні дивляться вперед. У швидкому темпі по черзі згинайте руки в ліктях, наближаючи долоні до грудей, як якщо б ви хотіли вдарити себе в груди, але груди не торкайтеся. З цього руху автоматично встановлюється Дихання Вогню, якщо руху встановлюються правильно і потужно. Уявіть, що з кожним рухом руки ви завантажуєте всередину пранічному енергію. Виконуйте 6 12 хвилин.

2. Витягніть руки в сторони і зігніть в ліктях так, щоб передпліччя були спрямовані вгору, долоні дивляться вперед. З силою зведіть руки разом перед обличчям, як якщо б ви хотіли грюкнути в долоні, але руки не поєднуйте. З’єднайте в даному русі силу і контроль. Виконуйте 2 1-2 хвилини.

3. Витягніть руки в сторони і зігніть в ліктях так, щоб передпліччя були спрямовані вгору. Рухайте обома руками (передпліччя) одночасно вгору і вниз, як ніби ви б’єте по стрибати м’ячу. Ударяйте потужно. Дихання вогню. Виконуйте 30 секунд.

4. Ляжте на спину, покладіть обидві руки на область пупка і сильно притисніть.

Підніміть ноги вгору на 15 см від підлоги і тримайте. Повна концентрація на області пупка. Виконуйте 6 12 хвилин.

5. Розслабтеся, лежачи на спині. Уявіть, що ваше тіло наповнене світлом. Сфокусуйте увагу в точці пупка. Слухайте «Наадам Благословенний» у виконанні Сангі Каур, через 8 хвилин починайте співати, використовуючи пупочную енергію, ще 7 хвилин.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *