Іptv на телевизоре smart tv

Цифрове телебачення(IPTV) – це цифрове інтерактивне телебачення з можливістю перегляду телевізійних програм на телевізорі або екрані комп’ютера. Інтернет-телебачення протоколу (IPTV) — це надання телевізійного Контенту, використовуючи сигнали, засновані на логічному Інтернет-протоколу (IP), а не через традиційні наземного, супутникового сигналу і кабельного телебачення формати. У нас найкраще iptv на телевизоре smart tv.

Переваги IPTV

Ідеальне якість картинки, ідеальний звук

Тисячі людей вже відчули якість IPTV на екрані свого телевізора. Багато телеканали володіють підвищеною якістю картинки (HD) при перегляді через відео-інтерфейс HDMI, ви зможете насолодитися об’ємним звуком, і якісною картинкою.
У нас є більше 150 різноманітних каналів на будь-який смак, з яких десятки телеканалів у HD якості (загальні, спортивні, пізнавальні, розважальні, дитячі, фільми і серіали, музичні, національні, еротичні та інші), які підійдуть для перегляду абсолютно будь-якого члена сім’ї. За допомогою функції «Архів» телебачення підлаштовується під глядача, що дозволяє переглядати улюблені телепередачі протягом 14 днів. Не пропусти початок фільму або передачі! Дивись усі випуски улюбленої програми або серіалу поспіль за останні дні з перемотуванням рекламних пауз! І цим усе сказано!

По одному кабелю з інтернетом

Мовлення IPTV йде по інтернет-протоколу IP і з цим не потрібно затягувати окремий кабель як в аналоговому телебаченні потрібно підключений інтернет.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *