Йога-тур Большая экспедиция в Тибет

Йога-тур у Тибет

ВЕЛИКА ЕКСПЕДИЦІЯ В ТИБЕТ

з 04 по 23 серпня 2018, 20 днів

 

У серпні 2018 року ми відправимося в йога-тур у Тибет в самі сакральні місця цього краю. Програма йога-туру включає вчинення зовнішньої Кори навколо гори Кайлас. Подорож включає відвідування наступних місць:
монастир Самьями — перший буддійський монастир в Тибеті;
печери в Чимпу, де Падмасамбхава відкрив мандалу вчення ваджраяни своїм учням;
монастир Ганден, який заснував Лама Цонкап;
печерний монастир Бійок Йерпа, де медитував Падмасамбхава зі своєю дружиною Ще Цогьял;
палац-храм Потала – резиденція Далай-Лам;
монастир Джоканг – обитель статуї Будди Шак’ямуні, яка була виготовлена ще за його життя;
монастир Ташилунпо – резиденція Панчен-Лам;
озеро Манасаровар, де, згідно з легендами, любила проводити свій час дружина Шиви, Парваті;
монастир Чіу, де провів свої останні 7 днів життя Падмасамбхава;
здійснення зовнішньої кори навколо священної гори Кайлаш (2-3 дня), одного з найсильніших місць на Землі.Проводить Тур
викладач клубу OUM.RU Андрій Верба

Програма туру

По всьому маршруту будуть лекції і бесіди про йогу і самовдосконаленні, практики мантри ОМ. Практика асан хатха-йоги буде проводитися скрізь, де це буде можливо і актуально.

йога, тур, тибет, кайлаш, кайлас, кора навколо кайлаша, манасоровар
1 день — Зустріч в аеропорту. Перша зустріч з учасниками основної групи. Виліт з Москви.

2 день — Прибуття в Гуанчжоу в 11:30 ранку. Розміщення в готелі. Відпочинок після перельоту. Ввечері зустріч з учасниками. Обговорення плану подорожі. Відповіді на питання.
3 день — Внутрішній переліт Гуанчжоу – Лхаса. Прибуття в Лхасу. Переїзд в Самьями. Розміщення в гест-хаусі. Вечірня практика мантри Ом.
4 день — Ранкова практика в монастирі Самьями. Відвідування монастиря Самьями — перший буддійський монастир в Тибеті, заснований у часи Падмасамбхави і царя Трисонг Децена. Екскурсія в монастир. Радіальний вихід на оглядовий майданчик. Акліматизація на висоті 3500м. Увечері колективна мантра ОМ.

йога, тур, тибет, кайлаш, кайлас, кора навколо кайлаша, манасоровар
5 день — Ранкова практика медитації. Відвідування ранкової служби в монастирі Самьями. Відвідування печери в Чимпу, де Падмасамбхава відкрив мандалу вчення ваджраяни своїм учням, серед яких були Трисонг Децен, Ще Цогьял, Вайрочана. Нас чекають тренувальний підйом перед Корою і практика медитації в печері. Від’їзд в Лхасу. Розміщення в готелі.

6 день — Ранкова практика медитації. Відвідування монастирів Ганден. В одній із сутр Будда Шак’ямуні передбачав будівництво монастиря Ганден, або на санскриті «Тушита», – назву на честь чистої землі прийдешнього будди Майтреї.
7 день — Ранкова практика медитації. Відвідування печерного монастиря Бійок Йерпа. Цей комплекс складається з безлічі печер для медитації і маленьких храмів. Бійок Йерпа вважається найдавнішим місцем в Тибеті, де практикували відлюдники. Тут медитував запрошений царем Трисонгом Деуценом Дорогоцінний Гуру Падмасамбхава разом зі своєю дружиною Ще Цогьял. Він провів тут в медитації більше семи місяців і тут знайшов частину своїх надприродних здібностей.
йога, тур, тибет, кайлаш, кайлас, кора навколо кайлаша, манасоровар
8 день — Ранкова практика медитації. Відвідування монастирів Джоканг і Потала. Монастир Джоканг — духовний центр Тибету і святе місце для всіх послідовників тибетського буддизму. У центральному залі знаходиться головний скарб монастиря — статуя Будди Шак’ямуні, яка була виготовлена ще за його життя.
йога, тур, тибет, кайлаш, кайлас, кора навколо кайлаша, манасоровар
9 день — Ранкова практика медитації. Виїзд в Шигатзе. Відвідування монастиря Ташилунпо. Монастир Ташилунпо традиційно є резиденцією Панчен-лами, який вважається еманацією будди Амітабхи. Повна назва монастиря по-тибетськи буквально означає «все щастя і благополуччя зібрано тут». У цьому монастирі знаходиться найбільша статуя Будди Майтреї. Переїзд в Ладзе (3 години) Ніч в готелі Ладзе.

10 день — Ранкова практика медитації. Від’їзд в Парьянг через Сагу. Ніч в гест-хаусі в Парьянге.

11 день — Переїзд Парьянг-Дарчен. Відвідування Манасаровар, монастиря Чіа, час на практику поруч з озером. Озеро Манасаровар — ще одне легендарне місце в Тибеті. Згідно Ведичних текстів тут любила проводити час дружина Шиви — богиня Парваті. Особисті практики в печері Чіу («Пташиний монастир»), де Падмасабхава практикував останні 7 днів, перш ніж пішов з цього світу. З вершини монастиря відкриваються чудові види на озера Ракшас Тал і Манасаровар, а також на засніжену вершину Кайлаша. Переїзд в Пуранг. Ніч в гест-хаусі Пуранга.

йога, тур, тибет, кайлаш, кайлас, кора навколо кайлаша, манасоровар

12 день — Ранкова практика медитації. Відвідування храму в Пуранге. Акліматизація перед Корою. Ніч в гест-хаусі.

13 день — Переїзд в Дарчен. Відвідування монастиря Тхуголхо, або Труго Гомпа (Trugo Gompa), і монастиря Госсул Гомпа. Про монастирі Тхуголхо: «Тху» перекладається як обмивання, «го» – голова, «лхо» – південь. Обмивання голови біля південних воріт Манасаровара є з духовної точки зору виключно благословенним дійством, оскільки сказано в пророцтвах: хто тут предастся омовению голови, переродиться богом. Для паломників, які бажають обмити голову, влаштовані спеціальні містки. Монастир Госсул Гомпа. Ця обитель (висота 4 551 м над рівнем моря) є символом південно-східній частині Манасаровар-Кори. Вона побудована трохи правіше печери, в якій великий Атиша проходив семиденний медитацію. З майданчика перед монастирем відкривається приголомшлива панорама Кайласа і озера. Ніч Дарчене. Відпочинок перед Корою.

йога, тур, тибет, кайлаш, кайлас, кора навколо кайлаша, манасоровар
14 день — Початок Кори. Священний обхід навколо гори Кайлаш. За бажанням: радіальний вихід до Північному Особі. Ніч біля підніжжя Північного особи Кайлаша. *
15 день — Другий день Кори. Долаємо перевал Дролма-Ла (5 740м). Подолання перевалу символізує нове народження і подолання накопиченої карми. Ніч в гест-хаусі монастиря Затул-Пхук або для тих, хто планує пройти кору за два дні, — перехід в Дарчен.

16 день — Третій день Кори. Відвідування монастиря Затул-Пхук. Практика в печері Міларепи. Повернення в Дарчен. О 13 годині дня виїзд. Переїзд в Сагу (проміжний пункт на шляху в Гьянцзе).

17 день — Переїзд в Сага — Шигадзе — Гьянтцзе. Ніч в гест-хаусі. Відвідування ступи і монастиря Кумбум Палдор Чоде. Ніч в гест-хаусі.

18 день — Переїзд в Лхасу. Вільний день в місті. Ніч в готелі. Підведення підсумків поїздки. Мантра Ом

19 день — Ранкова медитація. Практика хатха-йоги. Виліт з Лхаси в Гуанчжоу в 14:55, приліт в Гуанчжоу — 20:20.
Ночівля в Гуанчжоу.

20 день — Виліт з Гуанчжоу до Москви в 14:15, приліт до Москви — 19:15.

* — можливий варіант проходження Внутрішніх Кор і радіальних виходів до осіб Кайлаша за особливою програмою.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *