Как мы покупали квартиру в новостройке от «Альянс Новобуд» в Броварах

Зважившись на покупку свого житла, ми першою справою послухали думки батьків, старших братів і сестер, які порадили не розглядати новобудови. На їхню думку, в нових житлових комплексах чути гуркіт будівництва, відсутність інфраструктури і багато різних ризиків. Але на етапі переглядів оголошень в інтернеті стало зрозуміло, що вигідніше купувати житло все-таки в новобудові. Ми розповімо Как мы покупали квартиру в новостройке от «Альянс Новобуд» в Броварах.

Купувати квартиру в будинку споруди 70-х, з вузькими коридорами, поганою транспортною доступністю і вимагає капітального ремонту нам не хотілося. Тим більше, що є можливість купити простору квартиру в новому будинку з чистими ліфтами і порядними сусідами. Як виявилося, багато забудовників пропонують нерухомість в місцях з добре розвиненою інфраструктурою і транспортною розв’язкою.

Для нас була важлива доступність і просторе планування, не хотілося жити в місці, де до цього жило багато людей. Поступово ми припинили відбір оголошень вторинки і стали вивчати питання покупки новобудови.

Відмовилися від густонаселених районів

Великі райони-мурашники нам завжди здавалися не комфортними для життя. Хотілося більш приємного оточення, відкритого простору і чистого повітря. Ми вивчили всі проекти на території Києва та Київської області. Виявилося, що таке житло значно дешевше вторинного, дуже часто будується за принципом «місто в місті» і має на території зони для відпочинку і занять спортом.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *