Конденсационный газовый котел

Наш інтернет-магазин в даному розділі представляє котли конденсаційного типу. Тут ви знайдете продукцію вищої якості, за доступними цінами, з доставкою по Києву і всій Україні. У нас представлені котли таких виробників: Viessmann (вісман), Vaillant, Buderus та багатьох інших компаній, які завоювали повагу покупців в світі. Газові котли конденсаційного типу Vaillant в Києві. Ми пропонуемо конденсационный газовый котел.
Конденсаційний газовий котел – раціональний вибір європейців. Конденсаційні котли бувають одноконтурні та двоконтурні. Конденсаційний котел відрізняється від звичайного газового котла виробленням ККД. У звичайного вона становить близько 87%, а у конденсаційного 96%. Все завдяки використанню пари, яка виділяється при згорянні газу. Цей пар передається в опалювальну систему, і його тепло використовується для обігріву приміщення. У звичайному газовому котлі і цей пар, і частина тепла втрачається, вивітрюються разом з продуктами згоряння через димохід.

Купивши конденсаційний котел, його можна впровадити в низькотемпературну систему теплої підлоги, оскільки він відповідає ідеальній системі конденсації. Економія відбувається завдяки максимально використовуваних ресурсів тепловіддачі.

Саме з цієї причини даний вид обладнання широко використовується для опалення по всій Європі. Купити конденсаційний котел в Україні можна в багатьох торгових точках, однак тільки у нас Ви знайдете

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *