Лисовый Квартал

Для того, щоб успішно працювати в Києві, вже зовсім не обов’язково проживати в межах столиці. Навколо Києва виросло безліч невеликих, але досить комфортних міст: Ірпінь, Бровари, Гостомель, Буча та інші міста зараз активно забудовуються, і в них легко можна знайти якісне житло за більш доступними, ніж у Києві, цінами, детальніше на Где поселиться для работы в Киеве: обзор пригородов и жилых комплексов «Крона Парк» и «Лесной квартал» в Броварах. Відповідно, потенційний покупець квартири в передмісті повинен в першу чергу визначитися з містом, в якому він хоче оселитися. У кожного варіанту є свої переваги і недоліки. Наприклад, якщо поглянути на захід, то у Ворзелі прекрасна природа та чудова екологічна обстановка (можливо, найкраща з усіх передмість), але зовсім нерозвинена інфраструктура, і у жителів можуть виникати проблеми з пошуком хороших магазинів. Крім того, добиратися з Ворзеля в Київ — це не просто проблема, а справжнісінький квест. Аналогічні недоліки мають сусіди Ворзеля — Буча та Гостомель. Трохи краще транспортна ситуація вирішена в Ірпені. На жаль, шлях до Києва з Ірпеня все одно неблизький, так і шосе в столиці часто «стоїть в пробках.

У південному напрямку розташовується невелике місто Васильків. Добиратися з нього до Києва дещо простіше. На цьому, мабуть, переваги Василькова закінчуються, адже тут, як і у Ворзелі, немає розвиненої інфраструктури — звичних кафе, магазинів і ТРЦ.

На північ від столиці розташувався Вишгород — місто з непоганою екологією і транспортною розв’язкою. На жаль, місту все ж не вистачає якісних магазинів і торгових центрів, а тарифи ЖКГ, за відгуками, тут сильно завищені.

На південно-сході є відомий усім авіамандрівникам Бориспіль. На жаль, аеропорт і значна віддаленість від Києва перекреслюють всі достоїнства Борисполя, як міста для проживання. Зате на північ від нього є місто Бровари — найбільший з передмість Києва: населення Броварів становить близько 100 тисяч чоловік. І ці люди не помилилися у своєму виборі, адже Бровари, мабуть, №1 серед передмість столиці.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *