Ревентон

Водяні тепловентилятори Reventon розроблені за останніми технологіями, щоб надати максимальну продуктивність обладнання за оптимальною ціною. Тепловентилятор водяний Ревентон серії Standart підійде для швидкого та ефективного обігріву приміщень великої і середньої площі, де немає спеціальних вимог до роботи в агресивному середовищі.
Спінений пропілен ЕРР – якісний і надійний матеріал корпусу, який витримує різні навантаження. Тепловентилятор водяний Reventon не піддається впливу речовин і хімікатів. Обладнання має низький рівень шуму і екологічно чистий матеріал агрегату можна переробляти.

Теплообмінник вентилятора складається з міді і алюмінію, що забезпечують високу продуктивність. Обладнання для повітряного опалення представлено в 3 варіантах – 1, 2 і 3-рядні теплообмінники, потужність яких коливається від 8 до 70 кВт.

Тепловентилятори Reventon мають ступінь захисту IP54 і відповідають європейським нормам ErP 2015.

Завдяки швидкому прогріванню і перемішуванню всього повітряного об’єму приміщення дане обладнання дозволяє значно економити на енергоносіях завдяки відсутності застійних зон і тим самим запобігає перегрів повітря. Основа агрегатів
виконана з якісного матеріалу ЕРР, а теплообмінник з міді і алюмінію з високою пропускною здатністю. Тепловентилятори мають ступінь захисту IP54 і IP65 з однією або трьома фазами і модульовані двигуни, що відповідають європейським стандартам ErP 2015. Все обладнання Reventon виробляє з максимальною точністю, відповідальністю і урахуванням найменших деталей. Надійні та ефективні агрегати – це наслідок грамотно продуманого проекту і професійно виконаної роботи. Reventon гарантує тривалість роботи водяних тепловентиляторів, забезпечуючи
довічною гарантією корпус ЕРР, а також 3 роки безперебійної роботи інших деталей. Інноваційна конструкція обладнання для опалення дозволяє легко розмістити тепловентилятор водяний в будь-якому місці.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *