Шри Матаджи о медитации

Вранці встаньте, прийміть ванну, випийте чай, не розмовляйте. Не розмовляйте вранці, сядьте, медитуйте, тому що в цей час надходить потік Божественних променів на Землю, сонце сходить пізніше. Так прокидаються птахи. Так прокидаються квіти. Всі вони пробуджуються від цього, і якщо ви чутливі, ви відчуєте, що, встаючи вранці, ви будете виглядати принаймні на десять років молодше. Дійсно, це так добре — підніматися вранці. І тоді ви автоматично лягайте спати рано. Це относиительно ранкового підйому. Що стосується укладання спати, у Мене немає потреби вказувати вам, тому що це ви вирішите самі. Потім, в ранковий час вам слід відразу ж медитувати.
При медитації намагайтеся зупинити думки. Дивіться на Мою фотографію відкритими очима до тих пір, поки не зупините думки. Ви повинні зупинити думки, після цього входьте в медитацію. Найбільш простим засобом зупинки думок є Господня Молитва, тому що це (визначає) стан Агіі чакри. Отже, вранці ви згадуєте Господню Молитву або мантру Шрі Ганеші. Це те ж саме. Або скажіть: «Я прощаю». Так, ви можете почати з мантри Ганеші, сказати Господню Молитву і потім сказати: «Я прощаю». Це спрацьовує. Тоді ви в безмысленном свідомості. Тепер медитуйте. До цього не було медитації. Коли приходять думки, наприклад: «Я повинен випити чай», «Що я буду робити», «Що я повинен робити?», «Хто такий і хто сякий» і все таке інше. Таким чином, першим ділом стаєте безмысленно сознающим, тоді починається ріст духовності, після (досягнення) безмысленного свідомості, не раніше. Це потрібно знати. В раціональній площині ви не можете рости в Сахаджа йоги. Таким чином, перш за все ви повинні встановити Ваше безмысленное свідомість; поки ще ви можете відчувати невеликі блокування в чакрах — тут і там; забудьте про це. Просто забудьте про це.

Тепер починайте віддаватися (на волю Матері). Зараз, якщо чакра заблокована, вам слід сказати: «Мати, я віддаю Тобі». Замість того, щоб робити що-небудь інше, що ви можете сказати це. Але ця віддача не повинна бути раціональною. Якщо ви все ще раціональні і турбуєтеся: «Чому я повинен говорити це?», це ніколи не спрацює. Якщо у вашому серці чиста любов і чистота, те найкраще, що можна зробити, це віддатися на волю Матері. Залиште всі тривоги вашої Матері. Все віддайте вашої Матері. Але віддача на милість Матері є дуже важкою справою в эгоориентированном суспільстві. Навіть розповідаючи про це, я відчуваю деяке занепокоєння (в залі). Але якщо які-небудь думки приходять до вас або яка-небудь чакра заблокована, відразу ж віддавайтеся (на милість Матері). І ви побачите, що чакри очистищены. Вранці не робіть нічого, не рухайте руками занадто багато. Ви виявите, що більшість ваших чакр очистяться в медитації.
Постарайтеся наповнити любов’ю ваше серце. Просто очистіться у вашому серці і туди, постарайтеся розташувати вашого Гуру, в самий його центр. Після встановлення Гуру в серці, ви повинні поклонитися йому з повною відданістю і самовідданістю. Тепер все, що б ви не робили своїм розумом, після реалізації не є уявою, тому що тепер ваш розум, ваша уява є освіченим. Таким чином, уявіть собі, що ви смиренно схилилися до ніг вашого Гуру, вашої Матері. І тепер попросіть про необхідному для медитації настрої або атмосфері, потрібної для медитації. Медитація — це коли ви знаходитесь наодинці з Божественним.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *