Система отопления промышленной теплицы

Системи обігріву:
Більшість рослин, які вирощуються в теплицях в рамках высокотоварного сільського господарства, мають свій цикл вирощування, в тому числі в зимові сезони. Падіння температури повітря нижче оптимальної оцінки може призвести до розвитку різних фізіологічних відхилень, деформацій або до припинення росту культури. З іншого боку, тривалі заморозки з екстремально низькими температурами можуть призвести до остаточної загибелі рослин з повною втратою врожаю. У нас найкраща система отопления промышленной теплицы.
Тут, у компанії «Novedades Agricolas» ми маємо великий досвід в установці і обслуговуванні опалювальних систем, здатних створювати оптимальну температуру для ваших культур.
Оптимальне технічне рішення для вашої теплиці з урахуванням географічного регіону, доступних видів палива та інших визначальних чинників, в інтегрованому форматі, безсумнівно, стане вигідною інвестицією для вашого виробництва.
Після проведення необхідного дослідження наш технічний департамент запропонує вам оптимальне рішення для установки опалювальної системи достатньої потужності разом з усіма компонентами, необхідними для її ефективної роботи.
Централізована система опалення (гарячою водою):

Централізовані системи опалення рекомендуються для установки в холодних регіонах з низькою мінімальною температурою зовнішнього повітря, де необхідно забезпечити значну різницю температур зовні і всередині теплиці; при вирощуванні культур, особливо вимогливих в плані оптимального температурного мінімуму; а також у рамках проектів, де основним завданням є високотехнологічне виробництво з великими обсягами виробітку.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *