Твій час, твій відпочинок – релакс-тур «Перезавантаження» від журналу » Теленеделя

5 днів для оновлення тіла і душі!
21-26 липня, заміський комплекс «Бухта вікінгів» (12 км від Львова)

Як давно ви по-справжньому відпочивали? Як часто ви просто ходите в спа-салон або зможете присвятити час собі?

Шановні пані, ми витрачаємо час і енергію на сім’ю, працю і побут, але часто забуваємо про власні бажання та потреби.

Ми створили п’ятиденний релакс-тур «Перезавантаження», який дасть вам можливість відпочити і тілом і душею, змінити обридлу картинку.

У програмі релакс-туру «Перезавантаження»: курс «5 кроків назустріч собі», спрямований на відновлення цілісності та набуття внутрішньої гармонії. Курс складається з практик: здорове тіло + любов + інтелект + стосунки + духовність = гармонія

Кожне заняття курсу буде присвячена окремій темі: тіло, почуття, інтелект, стосунки з іншими і духовність. Ви побачите свої сильні і слабкі сторони і навчитеся використовувати ці знання в повсякденному житті.

Ведуча тренінгу «5 кроків назустріч собі» — Тетяна Назаренко, арт-терапевт, член правління Всеукраїнської арт-терапевтичної асоціації.Щодня з вами будуть займатися фітнес-тренер та психолог, які допоможуть відкрити і налаштувати енергію вашого тіла і душі.Учасниць також чекають різні майстер-класи, спортивні заняття та розважальна програма.

А для того щоб «Перезавантаження» була максимально ефективною, всі 5 днів релакс-туру ви проведете в заміському готелі «Бухта вікінгів», в мальовничій місцевості неподалік від Львова. Для максимального комфорту всі учасниці туру будуть жити в комфортабельних двомісних номерах класу «люкс» з повним пансіоном. Поряд з готелем — затишні ресторани, альтанки, озеро з човнами і катамаранами, басейн і сауни, кінний клуб, тир, мотузковий парк, різні спортивні майданчики.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *