Закон Кармы

Закон карми — один з найбільш складних законів нашого світу. Його складність полягає в його неоднозначності — в залежності від типу людини, від енергії, яка його оточує, прояви закону карми можуть бути різними. І в цьому полягає основна складність. Необхідно враховувати велику кількість факторів. Як можна пояснити те, що у двох людей може бути абсолютно різний погляд на одну й ту ж проблему?

Люди настільки відрізняються одна від одної рівнем розвитку, і умовами, в яких вони живуть, і тим, до чого вони прагнуть. При цьому не варто забувати, що саме рівень розвитку людини визначає, якого роду енергія буде оточувати його.

Існує три основних типи енергії, які обумовлюють вчинки людини: тамас, раджас, саттва. Ці види енергії визначають, яке рішення буде прийнято людиною.

Розглянемо для прикладу таке питання: «допомагати чи не Допомагати дітям?»

Людина, яка знаходиться в невігластві, вибере варіант «Допомагати», як би це парадоксально не виглядало, так як він не може передбачити всіх наслідків свого вчинку.
Людина, обуянный пристрастю, теж вирішить допомогти, тому що насправді він не розуміє, що робить, ним керують пристрасті, він в якомусь сенсі «сліпий».
Людина, що перебуває в саттві, може вибрати будь-який з цих варіантів, в залежності від того, що він буде думати про реінкарнації, про своєму наступному перевтіленні або про можливе перевтіленні іншої істоти. Це і визначить його рішення.
Найголовніше тут розуміти, що існує три різних типи енергії, і що у звичайних людей ці три типи енергії змішані. Буде помилкою вважати якогось людини на сто відсотків саттвічним, або раджастичным, або тамасичным. Існують певні змішування цих енергій, і тому дії людини можуть бути різними в залежності від ситуації.

Існують такі поняття, як акарма, викарма, карма.

Акарма — це дія без наслідків для того, хто його виконує.
Карма — це закон зворотного зв’язку — «що посієш, те й пожнеш».
Викарма — коли людина знає, що його вчинок призведе до негативних наслідків, але все одно надходить так і нічого не може з цим вдіяти.

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *