Железобетонные лестницы

Сходи можна вважати обов’язковими для різних будівельних об’єктів. Подібна конструкція, розташована в будівлі фірми, в багатоквартирному будинку, на вході в готель або заміський котедж, підкреслить красу фасаду і додасть витонченості будь-якого інтер’єру. Незалежно від габаритів (вона може складатися з декількох прольотів або всього з 5-6 ступенів). У нас найкращі железобетонные лестницы.
При цьому за компонуванні і виконання монолітні сходові конструкції істотно відрізняються. Серед основних видів ступенів можна виділити:
Виготовлення Г-подібної бетонних сходів недорого

Одномаршові сходи прямі.
Вважається найбільш простий у виготовленні, зручній і міцної. По суті, це безперервний бетонний ступеневий ряд, що відрізняється по дизайну, оформлення і кількістю ступенів (для зручності підйому найчастіше використовують не більше 10). Умовно такі конструкції можна поділити на прямі і поворотні сходи. Г-образні конструкції.
Найчастіше цей тип маршових сходів використовується в приватних інтер’єрах. Такі компактні і функціональні бетонні конструкції можна розташувати в кутку приміщення, заощадивши при цьому корисний простір. Поворотні ділянки таких сходів з’єднуються майданчиком з 2-3 забіжними ступенями (що гарантує зручність при ходьбі і підйомі).

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *