5 приятных особенностей ЖК «Лисовый квартал» и «Крона Парк» в Броварах на основе отзывов

«Лісовий квартал» і «Крона Парк» — два досить популярних серед жителів Києва і Броварів назви. Вони належать, мабуть, найбільш знаним і відомим житловим комплексам передмістя столиці. Обидва знаходяться в центрі Броварів, неподалік від лісу, обидва зібрали безліч відгуків в інтернеті, і обидва володіють широкою популярністю серед тих, хто придивляється до купівлі житла в столиці. Ми вирішили розглянути, у чому ж причини популярності цих новобудов, і перерахувати їх переваги порівняно з конкурентами. 5 приятных особенностей ЖК «Лисовый квартал» и «Крона Парк» в Броварах на основе отзывов

1. Розташування комплексів
Здавалося б, хіба може житловий комплекс, розташований у Броварах, на рівних конкурувати з аналогічними РК в Києві? Як з’ясувалося, може. Наприклад, «Лісовий квартал» у Броварах — це комплекс з десяти новобудов, 7 з яких вже здані в експлуатацію і частково або повністю заселені. Багато інвесторів вже вибрали в якості свого нового будинку квартиру в цьому комплексі, і, очевидно, зважили таку особливість, як розташування. Дорога від «Лісового кварталу» у Броварах до станції метро «Лісова» в Києві займає, за відгуками, близько 15 хвилин. При цьому мешканці уточнюють, що якщо у вас є автомобіль, цей час можна ще трохи скоротити. Якщо ж машини немає, шлях від будинку до автобусної зупинки займе буквально кілька хвилин.

Крім того, в околицях комплексу є все необхідне: супермаркети, школи, кафе, лікарня та спортмайданчики. Також в крокової доступності від «Лісового кварталу» і «Крона Парку» знаходиться великий лісовий масив Броварів.

2. Якість будівництва та будинків
Ще одним важливим перевагою представлених житлових комплексів є висока якість будівництва будинків. Досить часто забудовники не зовсім ретельно підходять до цього аспекту, адже спочатку низька якість будівництва легко приховати, і на продажу це майже не впливає. Однак «Альянс Новобуд» — забудовник ЖК «Лісовий квартал» і «Крона Парк» — працює за іншим принципом. Тут за симпатичним оформленням будинків ховається якісне утеплення фасадів, ефективна теплоізоляція із застосуванням високотехнологічних матеріалів. Вдома «Лісового кварталу» побудовані за монолітно-каркасною технологією, яка забезпечує надійність, довговічність і вогнестійкість конструкції, високі тепло — і звукоізоляційні властивості квартир. І «Крона Парк», і «Лісовий квартал» — зразки високої якості будівництва будинків у Броварах, що знайшло підтвердження на форумі міста.

3. Близькість живої природи
Варто зазначити, що в Києві не часто є можливість поселитися в такій близькості до справжньому лісі або великому парку, як в деяких передмістях. Вище вже згадувалося, що в 10 хвилинах від даних РК знаходиться великий лісовий масив. Але «Лісовий квартал» і «Крона Парк» у Броварах розташовують, як пишуть у відгуках, не тільки лісом поблизу, але і мальовничим парком, який нещодавно упорядкував забудовник «Альянс Новобуд» — прекрасне місце для прогулянок і відпочинку з дітьми.

4. Відсутність перебоїв з опаленням і гарячою водою
Будинку «Альянс Новобуд» підключені до власної котельні, розташованої прямо на території. Це дозволяє мешканцям «Лісового кварталу» і «Крона Парку» у Броварах мати гарячу воду і опалення незалежно від Жеків і особливостей міської опалювальної інфраструктури. Як відзначають на форумі «Лісового кварталу», останнім часом скарг на роботу котельні не було.

5. Власний дитячий садок
Багато покупці квартир в Києві і його передмістях – молоді сім’ї, для яких важлива не тільки доступність кафе, лікарень і супермаркетів, але й шкіл і дитячих садів. Забудовник «Альянс Новобуд» підійшов до цього питання з належною увагою, побудувавши і запустивши дитячий садок «Казка» прямо у дворі «Лісового кварталу». І хоча в цілому в Броварах проблема дитячих садків і шкіл не стоїть так гостро, як у Києві, за відгуками, дуже приємно мати дитячий садок в хвилині від будинку. На форумах новий дитячий садок отримує позитивні відгуки молодих батьків.

Резюмуючи, можна сказати, що «Лісовий квартал» і «Крона Парк» входять до числа найкращих РК Броварів, об’єднуючи зручне розташування з високою якістю будівництва, а також володіючи продуманою інфраструктурою. Ці комплекси — доказ того, що іноді краще оселитися нехай і не в Києві, але в чудовому місці для всієї родини.

Добавить комментарий

Related Post

Аштанга виньяса йога – мифы и реальностьАштанга виньяса йога – мифы и реальность

Если говорить о стилях, оказавших наибольшее влияние на сегодняшнюю хатха йогу на Западе, то, в первую очередь, на ум приходят йога Айенгара и Аштанга виньяса. Под «влиянием» я имею в

Боль в пояснице. Упражнения для спины при болях в поясницеБоль в пояснице. Упражнения для спины при болях в пояснице

Частой ошибкой начинающих практиков при выполнении прогибов является злоупотребление поясничным отделом, и пассивное участие в прогибе грудного отдела. Еще одна причина болей в пояснице – долгое сидение в одном положении,

Мультимодальні перевезення з КитаюМультимодальні перевезення з Китаю

Мультимодальні перевезення з Китаю Торговельні відносини нашої країни та Китаю на сьогоднішній день знаходяться на високому рівні. Кожен день з Китаю доставляються різні вантажі, починаючи від високоточної техніки і закінчуючи