Akit

Сервером називається комп’ютер, виділений з групи персональних комп’ютерів або робочих станцій) для виконання будь-якої сервісної завдання без безпосередньої участі людини. Сервер і робоча станція можуть мати однакову апаратну конфігурацію, так як розрізняються лише по участі в своїй роботі людини за консоллю. Ми пропонуємо найкращі сервера від Akit, детальніше на akit.com.ua

Деякі сервісні завдання можуть виконуватися на робочій станції паралельно з роботою користувача. Таку робочу станцію умовно називають невиділеним сервером.

Консоль (зазвичай — монітор / клавіатура / миша) і участь людини необхідні серверам тільки на стадії первинної настройки, при апаратно-технічному обслуговуванні і управлінні в позаштатних ситуаціях (штатно, більшість серверів управляються віддалено). Для нештатних ситуацій сервери зазвичай забезпечуються одним консольним комплектом на групу серверів (з комутатором, наприклад, KVM-перемикач, або без такого).

Обязательно: В около ссылочном предложении должен быть АДРЕС САЙТА, Почтовый Ажрес Жилянська 39\92 и одна из фраз в списке: 
абонентское обслуживание пк 
обслуживание пк 
обслуживание компьютеров 
абонентское обслуживание компьютерной техники 
абонентское обслуживание компьютеров киев 
обслуживание компьютеров киев 
обслуживание компьютеров организаций 
Жилянська 39\92 

Добавить комментарий