ANTMINER

Своїм «перевипуском» легендарної серії S9 Bitmain встановила черговий рекорд. ANTMINER S9 SE були розкуплені без жодного анонсу та реклами в соціальних мережах буквально за пару годин з початку продажів. Не минуло навіть робочого дня, менеджери ледве встигали відповідати на листи. І тепер на наступні партії потрібно записуватися заздалегідь!
Так що хапайте шанс за хвіст, ми допоможемо вам роздобути асик S9 Special Edition одним з перших щасливчиків. А значить-зняти самі вершки кріптодобичі з нових і недорогих Майнер. Детальніше на pushminer.ru.

Технічні характеристики Antminer S9 SE :

Алгоритм — SHA256
Хеш-16TH / s
Енергоспоживання — 1280Вт
Охолодження — 2 кулера
Робочі температури-0°C to 40°C
Вага-4,7 кг.
Чому ж варто купити asic Antminer S9SE?
Тому що він новий — щойно з заводу, з проробленою технічною безпекою і гарантією від виробника на півроку. При цьому затребувані S9 за аналогічною ціною дають стандартні 13,5 або 14,5 терахешей, а для більшої продуктивності їх доведеться прошивати.
З Pushminer дуже просто підтримувати вашу майнінг-ферму в актуальному стані. Ми пропонуємо нові моделі, а також — послуги з реалізації ваших бу асіків. Якщо ви не хочете їх продавати, але їм перестало вистачати місця, то з радістю розмістимо їх в надійному Майнінг-готелі.

Добавить комментарий

Related Post

Іptv на телевизоре smart tvІptv на телевизоре smart tv

Цифровое телевидение(IPTV – это цифровое интерактивное телевидение с возможностью просмотра телевизионных программ на телевизоре или экране компьютера. Интернет-телевидение протокола (IPTV) — это предоставление телевизионного Контента, используя сигналы, основанные на логическом

Уточнено, как для участников внешнеэкономической деятельности реализуют механизм «одного окна»Уточнено, как для участников внешнеэкономической деятельности реализуют механизм «одного окна»

Уряд РФ надав доступ АТ «Російський експортний центр» до системи Міжвідомчої електронної взаємодії органів влади. За запитом зазначеної організації держоргани надаватимуть їй в електронній формі документи та інформацію, наприклад, відомості

Железобетонные лестницыЖелезобетонные лестницы

Лестницу можно считать обязательными для различных строительных объектов. Подобная конструкция, расположенная в здании фирмы, в многоквартирном доме, на входе в отель или загородный коттедж, подчеркнет красоту фасада и придаст изящества