ANTMINER

Своїм «перевипуском» легендарної серії S9 Bitmain встановила черговий рекорд. ANTMINER S9 SE були розкуплені без жодного анонсу та реклами в соціальних мережах буквально за пару годин з початку продажів. Не минуло навіть робочого дня, менеджери ледве встигали відповідати на листи. І тепер на наступні партії потрібно записуватися заздалегідь!
Так що хапайте шанс за хвіст, ми допоможемо вам роздобути асик S9 Special Edition одним з перших щасливчиків. А значить-зняти самі вершки кріптодобичі з нових і недорогих Майнер. Детальніше на pushminer.ru.

Технічні характеристики Antminer S9 SE :

Алгоритм — SHA256
Хеш-16TH / s
Енергоспоживання — 1280Вт
Охолодження — 2 кулера
Робочі температури-0°C to 40°C
Вага-4,7 кг.
Чому ж варто купити asic Antminer S9SE?
Тому що він новий — щойно з заводу, з проробленою технічною безпекою і гарантією від виробника на півроку. При цьому затребувані S9 за аналогічною ціною дають стандартні 13,5 або 14,5 терахешей, а для більшої продуктивності їх доведеться прошивати.
З Pushminer дуже просто підтримувати вашу майнінг-ферму в актуальному стані. Ми пропонуємо нові моделі, а також — послуги з реалізації ваших бу асіків. Якщо ви не хочете їх продавати, але їм перестало вистачати місця, то з радістю розмістимо їх в надійному Майнінг-готелі.

Добавить комментарий