Divani

На цій сторінці Інтернет-магазин недорогий м’яких меблів Divani.ua підібрав фото моделей ліжок, для виробництва яких використовується виключно натуральне дерево або його комбінація.

Переваги ліжок з натурального дерева прості і очевидні:

це екологічний і природний матеріал, безпека якого не піддається сумніву. Для людини і його оточення — це апріорі найбезпечніша сировина. Детальніше на на сайте /karkas-derevo/.
ліжко в оселі — це щоденний тактильний контакт, а в цьому плані будь-дерев’яний масив буде в пріоритеті перед будь-яким іншим матеріалом. Безумовно, для обробки дерев’яної поверхні використовуються барвники, проте кожен український виробник меблів, незалежно від цінового сегменту, в якому він працює, використовує фарбувальні речовини на натуральній основі або нетоксичний лак.
натуральна деревина — довговічний матеріал, експлуатаційні властивості якого розраховані на кілька десятків років і більше. Крім того, навіть звичайнісінька спальня з хорошим дерев’яним ліжком візуально виглядає ефектніше, ніж з будь-яким іншим матеріалом. Так, ціна на дерево може відрізнятися від аналогів з металу, ДСП і т. д., однак, купуючи меблі з натурального дерева, ви отримуєте комфорт, затишок, а головне — здоров’я.
Який матеріал вибрати?

Інтернет-магазин Divani.ua при виборі дерев’яного ліжка рекомендує звернути увагу на тип деревини. Для виробництва меблів, в тому числі ліжок, українські виробники використовують кілька видів дерева, які умовно можна класифікувати на дві групи:

М’які сорти;
Тверді сорти.
До перших можна віднести вільху, липу і сосну, до других — дуб, ясен, бук та інші. Як правило, тверді сорти характеризуються більш високим допустимим навантаженням (зазвичай до 300 кг), але і вартість їх трохи вище. Крім того, масивна двоспальне ліжко, наприклад, з дуба виглядає набагато більш шикарно, ніж аналог з вільхи.

Переваги різних видів дерева

У кожного виду деревини є свої особливості.

Наприклад:

меблі з хвойних порід дерева протягом довгого часу можуть зберігати властивий запах.
ліжко з бука не варто встановлювати поблизу джерела тепла, тому як цьому дереву властиво пересихання, чому воно втрачає свої візуальні якості.
ясень краще за інших підійде для приміщень, де потрібна особлива міцність до механічних пошкоджень – за цим показником меблі з ясена в цілому на першому місці. Поряд з буком і дубом ясен вважається хорошим сировиною для виготовлення ліжка, однак ціна на такі меблі, як правило, може істотно відрізнятися, скажімо, від вільхи або сосни.

Добавить комментарий

Related Post

Айфон 10Айфон 10

Наконец-то свершилось! Задняя поверхность айфона из алюминия перевоплотилась в армированное стекло, о-о-очень стойкое до царапин и ударов. Звучит парадоксально, но как раз со стеклом устройство стало еще прочнее, еще надежнее.

ХокейХокей

Новий президент Міжнародної федерації хокею (ІІХФ) Люк Тардіф відповів на питання про те, чи зможе він налагодити більш щільні відносини з НХЛ. Так, тепер я буду більше залучений в цей