Дрель

Залежно від харчування, дрилі можуть бути електричні, пневматичні, механічні. Але найбільш поширений варіант-електродриль, яка може бути мережевий або акумуляторної. Мережеві варіанти володіють більшою потужністю і продуктивністю. Це професійні інструменти для виконання широкого діапазону завдань і розраховані на тривалу роботу. Ми пропонуємо купить дрель-шуруповерт Makita DF333DWYE4. На що потрібно звертати увагу, вибираючи мережеву електродриль:

Напруга-мережа 220В дає можливість працювати з побутовими і професійними пристроями.
Споживана потужність-дана характеристика говорить про можливість інструменту просвердлити отвір заданого діаметру в певному матеріалі. Чим більше потужність, тим складніше завдання.
Регулювання обертів або регулювання швидкості обертання – функція, що дозволяє підібрати оптимальну швидкість під тип матеріалу і Свердла.
Кількість швидкостей-всі сучасні дрилі мають дану функцію. Універсальні інструменти оснащені двошвидкісним редуктором.
Акумуляторні моделі підійдуть тим, хто цінує компактність і зручність. Такими дрилями можна працювати далеко від мереж, і вони комплектуються батареями з великим запасом ємності. Потужність акумулятора визначає можливості пристрою.

Пневматичні дрилі працюють під силою стисненого повітря, який йде від компресора. Вони розраховані на великі навантаження. Основною перевагою таких дрилів є зносостійкість, довговічність, компактність.

До класу професійних інструментів належать низькообротисті дрилі. Завдяки малим швидкостям і дуже великої потужності малооборотистая дриль застосовується для робіт з твердими, найчастіше будівельними, матеріалами. Найбільш відомий виробник саме такого класу дрилів-японська компанія Макіта, яка випускає довговічні і надійні агрегати.

Функції та оснащення дрилі
Всі сучасні дрилі мають додаткові функції і оснащення, які дозволяють швидко і просто виконувати роботи.

Гальмо двигуна полегшує роботу з дрилем, так як немає необхідності тримати інструмент на вазі, щоб дочекатися повної зупинки.
Реверс дозволяє поміняти напрямок обертання свердла. Моделі з реверсом зручно використовувати в якості шуруповертів.
З підсвічуванням робочої зони-функція незамінна при роботі з недостатнім освітленням.
З упором глибини-допомагає робити отвори на задану глибину. Функція оптимальна при складанні меблів, коду небажано зробити наскрізні отвори.

Добавить комментарий

Related Post

Іptv на телевизоре smart tvІptv на телевизоре smart tv

Цифровое телевидение(IPTV – это цифровое интерактивное телевидение с возможностью просмотра телевизионных программ на телевизоре или экране компьютера. Интернет-телевидение протокола (IPTV) — это предоставление телевизионного Контента, используя сигналы, основанные на логическом

Aquarium ClassicAquarium Classic

aquariumclassic — дизайнерсько-виробнича компанія, що надає повний спектр послуг по створенню та обслуговуванню декоративних акваріумів, водойм, демонстраційних і торгових аквасистем, елементів ландшафтного проектування та фітодизайну інтер’єрів. Спеціалізація компанії — створення

Прочистка КНСПрочистка КНС

Каналізаційні насосні станції призначені для перекачування і відведення стічних вод. Станції бувають різних типів наприклад для відведення атмосферних стічних вод або промислових, але всіх їх об’єднує наявність решіток для запобігання