Дрель

Залежно від харчування, дрилі можуть бути електричні, пневматичні, механічні. Але найбільш поширений варіант-електродриль, яка може бути мережевий або акумуляторної. Мережеві варіанти володіють більшою потужністю і продуктивністю. Це професійні інструменти для виконання широкого діапазону завдань і розраховані на тривалу роботу. Ми пропонуємо купить дрель-шуруповерт Makita DF333DWYE4. На що потрібно звертати увагу, вибираючи мережеву електродриль:

Напруга-мережа 220В дає можливість працювати з побутовими і професійними пристроями.
Споживана потужність-дана характеристика говорить про можливість інструменту просвердлити отвір заданого діаметру в певному матеріалі. Чим більше потужність, тим складніше завдання.
Регулювання обертів або регулювання швидкості обертання – функція, що дозволяє підібрати оптимальну швидкість під тип матеріалу і Свердла.
Кількість швидкостей-всі сучасні дрилі мають дану функцію. Універсальні інструменти оснащені двошвидкісним редуктором.
Акумуляторні моделі підійдуть тим, хто цінує компактність і зручність. Такими дрилями можна працювати далеко від мереж, і вони комплектуються батареями з великим запасом ємності. Потужність акумулятора визначає можливості пристрою.

Пневматичні дрилі працюють під силою стисненого повітря, який йде від компресора. Вони розраховані на великі навантаження. Основною перевагою таких дрилів є зносостійкість, довговічність, компактність.

До класу професійних інструментів належать низькообротисті дрилі. Завдяки малим швидкостям і дуже великої потужності малооборотистая дриль застосовується для робіт з твердими, найчастіше будівельними, матеріалами. Найбільш відомий виробник саме такого класу дрилів-японська компанія Макіта, яка випускає довговічні і надійні агрегати.

Функції та оснащення дрилі
Всі сучасні дрилі мають додаткові функції і оснащення, які дозволяють швидко і просто виконувати роботи.

Гальмо двигуна полегшує роботу з дрилем, так як немає необхідності тримати інструмент на вазі, щоб дочекатися повної зупинки.
Реверс дозволяє поміняти напрямок обертання свердла. Моделі з реверсом зручно використовувати в якості шуруповертів.
З підсвічуванням робочої зони-функція незамінна при роботі з недостатнім освітленням.
З упором глибини-допомагає робити отвори на задану глибину. Функція оптимальна при складанні меблів, коду небажано зробити наскрізні отвори.

Добавить комментарий

Related Post

Vulkan PrestigeVulkan Prestige

«Vulkan Prestige» Вулкан Prestige-ігровий портал, в якому азарт і ризик поєднуються з атмосферою насиченості життя. Адміністрація намагається зробити використання сервісу максимально комфортним для користувачів. Одним з кроків у бік цього

Автомагазин и автоаксессуарыАвтомагазин и автоаксессуары

Автомагазин Автошара: запчастини та аксесуари для автомобіля бездоганної якості! Автотовари – це така група товарів, при виборі якої обов’язково потрібно керуватися критерієм вищої якості і якісним підбором авто аксесуарів. На