Электрочайники Delonghi

Швидкість закипання води в електричних чайниках значно перевищує звичайні кухонні побутові прилади. Саме це робить їх незамінними помічниками на кухнях багатьох господинь і в ділових офісах.

Сьогодні випускається безліч пристроїв різних за дизайном, параметрами і функціоналом, серед яких варто звернути увагу на Електрочайники Delonghi. Девайси відрізняються оригінальним зовнішнім виглядом, гарантією високої якості, довговічністю, безпекою матеріалів і збірки, а також продуктивністю і ергономічністю. Детальніше на https://stylus.ua/elektrochayniki-i-termopoty/proizvoditel:delonghi/.

Про виробника Delonghi
Популярний бренд з Італії заснований в далекому 1902 році. Спочатку компанія мала невеликий магазинчик з майстерні, де виготовляли запасні деталі і продавали все необхідне майстрам-ремонтникам дров’яних обігрівачів. Пізніше виробництво почали розширювати і модернізувати, фірма почала робити деталі до електричних обігрівачів. Джузеппе Делонгі, домігшись успіхів у науково-дослідних працях, в 1975 році випускає вироби на ринок під ім’ям «Delonghi».

Сьогодні компанія є однією з світових лідерів по виробництву автоматичних електрочайників, кавових машин, обігрівачів та іншої електроніки, при цьому вона незмінно дотримується курсу на розробку інноваційних технологій.

Побутова техніка фірми Delonghi користується високим попитом на ринку, а все завдяки надійності, легкості в управлінні, тривалого терміну служби і дизайнерського стилю форм-факторів.

Характеристика електрочайників Delonghi
Електрочайники Делонжи втілили в собі кращі технологічні розробки, при цьому всі пристрої бренду зберегли італійський шарм. Прилади володіють унікальною кольоровою гамою, що дає можливість гармонійно підібрати вироби під будь-який інтер’єр.

У нашому інтернет-магазині ти знайдеш моделі в пластиковому і металевому корпусах, що відрізняються ціною і продуктивністю. Найбільш поширений варіант виконання корпусу-це метал з напиленням кольорового покриття. Фішкою виробника є унікальна зігнута форма ручки пристрою, яка кріпиться до стінки тільки верхньою частиною, а також тумблер-перемикач, розташований відразу під нею. Практично всі екземпляри оснащені функцією автоматичного вимкнення при закипанні. Крім того, девайси мають шкалу, що показує рівень води. Роз’ємом служить підставка, в центральній частині якої розташовані електричні контакти.

Потужність електрочайників Делонги
Основна характеристика електрочайників бренду Делонги — це їх потужність:

1000 – 2000 Вт – моделі з таким діапазоном потужності забезпечені об’ємом резервуару до 1,7 літрів, так як більша кількість води вимагає досить багато часу на нагрівання, знижуючи коефіцієнт ефективності. Але завжди можна скоротити хвилини на приготування окропу, вливаючи в резервуар тільки необхідну кількість рідини. Апарати з меншим об’ємом коштують недорого, розраховані на одну-дві чашки напою, а ще вони достатньо компактні, щоб брати їх в подорож.

Добавить комментарий

Related Post

Ксеноновая лампаКсеноновая лампа

Качественный свет в фарах очень важное, именно поэтому стоит присмотреться к ксенона Закс. Фары под ксенон созданы для того, чтобы устанавливать качественные и яркие лампочки, рассчитанные на полноценное освещение дорожного покрытия. Купить ксенон на авто, станет правильным решением. Данное изделие обладает не только ярким дневным светом, а также потребляет минимальное количество энергии аккумулятора. Благодаря этому, автомобильный ксенон способен проработать гораздо дольше, других аналоговых лампочек. У нас также есть в наличии, ксеноновая лампа h7. Кроме всего прочего, автомобильное освещение ксенон Украина можно установить в любое транспортное средство, достаточно лишь правильно подобрать комплект и установить все компоненты, для запуска освещения в фарах.

Шкафы КиевШкафы Киев

Шкафы нужны для содержания различных вещей: дома шкаф для одежды, в офисе шкаф для бумаг, в каждом помещении для шкафов свое назначение. У нас лучшие  шкафы киев. Поэтому шкафы уже

ДрельДрель

Залежно від харчування, дрилі можуть бути електричні, пневматичні, механічні. Але найбільш поширений варіант-електродриль, яка може бути мережевий або акумуляторної. Мережеві варіанти володіють більшою потужністю і продуктивністю. Це професійні інструменти для