Геническ

Тепле Азовське море, свіже, насичене киснем повітря, термальні джерела, лікувальні грязі, рожева ропа Сиваша, Солоне озеро – усіма цими природними багатствами має Арабатська стрілка, розташована на півдні України в Генічеському районі. Це ідеальне місце для того, щоб відпочити та оздоровитися. Тому тут завжди немає відбою від туристів. Але, крім сприятливих кліматичних умов, відпочиваючих приваблює комфортне житло і розвинена курортна інфраструктура. У нас завжди, в наявності билеты на маршрутку в Геническ.

На Арабатській стрілці, особливо в місті районного значення Херсонської області — Генічеську, знаходиться багато баз відпочинку, які заворожують своєю атмосферою, дерев’яними будиночками та просторими терасами, якісним обслуговуванням і чистими пляжами. Нещодавно тут відкрився аквапарк «Оазис», готовий заряджати кожного відвідувача величезною дозою адреналіну і позитивних емоцій.

Селище Генічеська Гірка не менш популярний серед відпочиваючих. Чисті, затишні пляжі, обладнані навісами, море з піщаним дном, кафе, ресторани і безліч розваг зовсім не дають нудьгувати.

Відпочиваючи на Арабатській стрілці, звичайно ж, не можна не відвідати унікальні місця, де всього за незначна час можна оздоровитися на цілий рік. Візьмемо, наприклад, гаряче джерело, який виявили зовсім випадково під час пошуку нафти. Температура води в ньому тримається близько 70 градусів. Чим не лазня?! Він благотворно впливає на кожну клітину нашого організму. Дуже корисний для лікування центральної нервової системи, серцево-судинних захворювань, хронічних хвороб, для профілактики хвороб опорно-рухового апарату. Знаходиться він у селищі міського типу Щасливцево – в одному з чотирьох основних населених пунктів Арабатської стрілки.

У північній частині Арабатської коси знаходиться невелике селище Стрілецька, відомий тим, що він поділяє Азовське море і легендарне озеро-лиман Сиваш. Відпочинок в Стрілецькому – це тиша, затишок, близькість з природою, а також можливість наситити організм корисними мікроелементами Азовського моря і солоного озера, подихати ароматними степовими травами.

Лікування на Арабатській стрілці обійдеться вам зовсім недорого, від 1500 до 3500 гривень з дорогою, проживанням і харчуванням.

Транспортна компанія «GrandTravel» виконує щоденні рейси з Кривого Рогу за напрямом Генічеськ – Ген-Гірка – Щасливцеве, Кривий Ріг – Стрілкове. Після відпочинку Вас, неодмінно, привезуть назад у місто.

Море чекає вас! Пакуйте валізи і приїжджайте на Арабатську стрілку за здоров’ям і незабутнім уїк-ендом!

Добавить комментарий

Related Post

Доказательства реинкарнации? Рассказы детей о прошлых жизняхДоказательства реинкарнации? Рассказы детей о прошлых жизнях

Джим Такер из Шарлоттсвилля (США) — единственный академический ученый в мире, который на протяжении 15 лет исследует рассказы детей о прошлых жизнях, предоставляя таким образом доказательства реинкарнации. Сейчас Такер собрал

Нам є ким пишатися!Нам є ким пишатися!

Вчера в городе Пхенчхане по завершению соревнования по лыжной акробатике в фристайле украинцы завоевали золото. Так, уроженец Николаевщины Александр Абраменко, который четыре раза принимал участие в Олимпийских играх в 2018

9 цитат доктора аюрведы и йогатерапии Мадавана Мунусами9 цитат доктора аюрведы и йогатерапии Мадавана Мунусами

Доктор Мадаван вдохновляет и кардинально меняет взгляд на йогу и жизнь в целом. Доктор Мунусамі принадлежит к южно-индийской ветви школы йоги Свами Шівананди и имеет степень бакалавра в Аюрведической медицине