Grand travel

Скадовськ-один з найпопулярніших курортів в Херсонській області поряд з Лазурним і Кирилівкою. Це досить молоде місто, засноване в 1894 році і назване на честь свого засновника-Сергія Балтазаровича Скадовського. Батько його, поляк за національністю, отримав наділи земель в дар від Катерини II. Але невеликі рибальські селища, степ і посушливі неродючі землі не припали йому до душі. Все це отримав у спадок Сергій Балтазарович, який створив прекрасний куточок для нашого літнього відпочинку. Детальніше на http://grandtravel.com.ua/trips/skadovsk.

Море в Скадовську дрібне, тому тепле і безпечне. Не дарма його раніше називали «тиха пристань». На його території працює понад 30 дитячих санаторіїв. Дорослі ж їдуть сюди і в море поплавати, і підлікуватися місцевими унікальними водоростями, які називаються камка. Вони виділяють у воду і повітря багато йоду, що благотворно впливає на дихальну систему людини.

Будьте готові до того, що в самий розпал сезону пляжі можуть бути надто заповнені відпочиваючими. У такій ситуації на допомогу приходить матінка-природа. Скадовськ розташований біля основи коси Джарилгач, яка розділяє Чорне море і саму затоку. Що цікаво, острів Джарилгач – найбільший безлюдний острів в Україні і єдиний ненаселений в Європі. Це майже 50 км піщаної дороги без готелів, пляжних торговців і суєти. Багато хто говорить, що сама природа оберігає його від людей. Море, тиша і спокій, ніякого зв’язку з цивілізацією, а тільки повний зв’язок і гармонія з природою. Головна візитна картка острова – старий маяк, який місцеві жителі називають Ейфелевою вежею. А все тому, що проектував його учень знаменитого Ейфеля.

На острові вас чекає не тільки чисте тепле море і незаймана природа, але і блакитна глина і лікувальні грязі. Ваш організм збагатиться киснем, йодом, солями брому, що благотворно позначиться на роботі дихальних шляхів, а шкіра, нарешті, відчує справжній релакс без магазинних засобів по догляду за тілом.

Звертайтеся в транспортну компанію «GrandTravel», адже тільки ми гарантуємо комфортну поїздку в Скадовськ з доставкою прямо до входу в ваше тимчасове місце проживання. А по закінченню відпочинку з радістю відвеземо вас назад додому.

Добавить комментарий

Related Post

Аура-СомаАура-Сома

Аура-Сома — уникальная методика, позволяющая через цвет заглянуть на разные уровни Души человека. Понять мысли, чувства, энергетическую структуру, чем это обусловлено и с какими задачами человек столкнулся, как их можно

Тантра МахамудрыТантра Махамудры

Тантра очень популярна, но мало кто понимает ее истинное значение. Некоторые люди отрицают существование тантрических наставлений Будды, в то время как другие злоупотребляют ими ради достижения мирских удовольствий. Кроме того,

Книги скачатьКниги скачать

В электронной онлайн библиотеке basebooks представлена коллекция лучших книг и авторов (писателей), классиков русской, зарубежной и мировой литературы, лауреатов литературных премий, участников рейтингов и списков лучших книг по разным версиям,