Grand travel

Скадовськ-один з найпопулярніших курортів в Херсонській області поряд з Лазурним і Кирилівкою. Це досить молоде місто, засноване в 1894 році і назване на честь свого засновника-Сергія Балтазаровича Скадовського. Батько його, поляк за національністю, отримав наділи земель в дар від Катерини II. Але невеликі рибальські селища, степ і посушливі неродючі землі не припали йому до душі. Все це отримав у спадок Сергій Балтазарович, який створив прекрасний куточок для нашого літнього відпочинку. Детальніше на http://grandtravel.com.ua/trips/skadovsk.

Море в Скадовську дрібне, тому тепле і безпечне. Не дарма його раніше називали «тиха пристань». На його території працює понад 30 дитячих санаторіїв. Дорослі ж їдуть сюди і в море поплавати, і підлікуватися місцевими унікальними водоростями, які називаються камка. Вони виділяють у воду і повітря багато йоду, що благотворно впливає на дихальну систему людини.

Будьте готові до того, що в самий розпал сезону пляжі можуть бути надто заповнені відпочиваючими. У такій ситуації на допомогу приходить матінка-природа. Скадовськ розташований біля основи коси Джарилгач, яка розділяє Чорне море і саму затоку. Що цікаво, острів Джарилгач – найбільший безлюдний острів в Україні і єдиний ненаселений в Європі. Це майже 50 км піщаної дороги без готелів, пляжних торговців і суєти. Багато хто говорить, що сама природа оберігає його від людей. Море, тиша і спокій, ніякого зв’язку з цивілізацією, а тільки повний зв’язок і гармонія з природою. Головна візитна картка острова – старий маяк, який місцеві жителі називають Ейфелевою вежею. А все тому, що проектував його учень знаменитого Ейфеля.

На острові вас чекає не тільки чисте тепле море і незаймана природа, але і блакитна глина і лікувальні грязі. Ваш організм збагатиться киснем, йодом, солями брому, що благотворно позначиться на роботі дихальних шляхів, а шкіра, нарешті, відчує справжній релакс без магазинних засобів по догляду за тілом.

Звертайтеся в транспортну компанію «GrandTravel», адже тільки ми гарантуємо комфортну поїздку в Скадовськ з доставкою прямо до входу в ваше тимчасове місце проживання. А по закінченню відпочинку з радістю відвеземо вас назад додому.

Добавить комментарий

Related Post

Пташка ТекстильПташка Текстиль

Детскую трикотажную одежду ТМ «Пташка Текстиль» можно приобрести во многих точках продаж в Комсомольске и всей Украине. В нашем Интернет-магазине вы всегда можете купить детский трикотаж оптом по наиболее выгодным

Боль в пояснице. Упражнения для спины при болях в поясницеБоль в пояснице. Упражнения для спины при болях в пояснице

Частой ошибкой начинающих практиков при выполнении прогибов является злоупотребление поясничным отделом, и пассивное участие в прогибе грудного отдела. Еще одна причина болей в пояснице – долгое сидение в одном положении,