Хокей

Новий президент Міжнародної федерації хокею (ІІХФ) Люк Тардіф відповів на питання про те, чи зможе він налагодити більш щільні відносини з НХЛ.

  • Так, тепер я буду більше залучений в цей процес — як і Бржіза, — сказав Тардіф. — Ще Фазель створив робочу групу, куди також входили Ніколсон і Райндль. Ми вели переговори з НХЛ про участь в Олімпіаді в Пекіні. Намагалися звести містки з Лігою, профспілкою гравців НХЛПА, Міжнародним олімпійським комітетом (МОК). Я також входив до робочого комітету перед Пхенчханом-2018, але тоді це не спрацювало. Ми розповімо, де найкращі ставки на спорт хоккей.

Ми знаємо, що НХЛ залишає за собою можливість не їхати в Пекін в екстреному випадку. І це розуміє МОК, приймаючи таку позицію. Але ми повинні активніше працювати, щоб все-таки допомогти НХЛ з приїздом. У підсумку ми уклали угоду всіх сторін. Воно ще остаточно не зафіксовано. Нам потрібно ще підписати протокол в Китаї, дати всю інформацію НХЛ і НХЛПА. Більшу частину ми зробили, і тут потрібно дивитися на ситуацію з ковидом. Ніхто не знає, що буде завтра. Ось чому багато збірних готують план «в», якщо НХЛ все-таки не приїде через пандемію. Якщо не дай бог це станеться. Я дуже вірю, що ми не отримаємо тут поганий сюрприз. Сподіваюся, ми вже в середині грудня все зрозуміємо остаточно, і НХЛ приїде на Олімпіаду. Ми хочемо побачити кращих з кращих гравців в Пекіні.

Сьогодні глава Федерації хокею Франції Люк Тардіф обраний новим президентом Міжнародної федерації хокею (ІІХФ).

Очолював ІІХФ з 1994 року швейцарець Рене Фазель покинув пост глави організації через 27 років.

Добавить комментарий

Related Post

БилетыБилеты

Если вам необходимо поехать на близкое или дальнее расстояние, то PROIZD — сервис для покупки жд билетов Укрзализныци — то что нужно. Без поездки в касс. Без ожидания в очередях.

ВиброяйцаВиброяйца

Віброяйце, незважаючи на свої компактні габарити, є дуже багатофункціональною секс-іграшкою, і зараз ви самі в цьому переконаєтеся. Отже, як же використовувати віброяйце? Для зовнішньої стимуляції клітора або анальної зони під