Лаки клевер

Додаток «Конюшина» б’є всі рекорди завантажень. Так що ж це таке, і чому ця гра стала такою популярною?

Зараз відомі ведучі почали робити свої мобільні додатки. І Ваня Ургант не став тут винятком. Гра «Клевер « — це загальний продукт соцмережі» ВКонтакте» і команди Івана Урганта. Менше, ніж за місяць її завантажило мільйон людей! Мільйон, Карл! Ми пропонуємо Бонус на депозит 118%.

Я думаю, що причина популярності багато в чому пов’язана з тим, що тут можна виграти гроші. Так, справжні гроші! Але на жаль, не завжди можна виграти великі суми. Два тижні тому тисячі користувачів виграли по 7 рублів! Ось тобі і «Заробляй розумом» по-російськи! Але ж саме цю фразу нам говорять при першому включенні гри.

Пізніше команда ВКонтакте розповіла TJ, що це вони просто експериментували з простими питаннями. Мені цікаво, наскільки постраждала самооцінка людини, коли він хвалився перемогою в той день, а потім дізнався, що тоді просто завантажили «питання для дурненький»?

Як грати в Конюшина?
Ну, по-перше, вам потрібно завантажити гру на ваш смартфон або планшет. Пограти з комп’ютера у вас не вийде. Після цього увійдіть в додаток через свій профіль у «ВКонтакте» і чекайте старту вікторини. Ігри проходять два рази в день (13:00 і 20:00 за московським часом) по буднях і один раз на вихідних (20:00 за московським часом).

Детальніше на
https://luckyclover8.com/ru/web/?referral_code=blogun_lc_txt

Добавить комментарий

Related Post

ANTMINERANTMINER

Своїм «перевипуском» легендарної серії S9 Bitmain встановила черговий рекорд. ANTMINER S9 SE були розкуплені без жодного анонсу та реклами в соціальних мережах буквально за пару годин з початку продажів. Не

ИнстаграмИнстаграм

Конкуренція в Інстаграме стає гостріше з кожним днем, тому користувачі в боротьбі за Популярність використовують всі методи розкрутки профілю. Для швидкого залучення цільової аудиторії простіше замовити послуги SMM-фахівців. Професійна накрутка