Леггинсы и лосины

Жіноча мода споконвіку примхлива і багатогранна. Але що не відняти в жіночих моделях одягу, так це практичність. Сьогодні дизайнери пропонують великий вибір моделей того чи іншого предмета жіночого гардеробу, що дозволяє не тільки підібрати підходящий фасон і крій, але також врахувати індивідуальні уподобання і смакові побажання. Яскравим прикладом тому є лосини і легінси, які стали популярним одягом останніх десятиліть.
Щоб описати універсальність і практичність жіночих Леггинсы и лосины, варто звернутися до історії цих елементів одягу. І треба зауважити, що не завжди цей зручний гардероб ставився до жіночого арсеналу.

Лосина. Спочатку лосини вважалися чоловічим атрибутом для полювання. Їх виготовляли з м’якої шкіри лося або оленя. Саме звідси і пішла назва таких штанів. Шкіра цих тварин відрізняється еластичністю, міцністю і мінімальною товщиною. Пізніше лосини стали невід’ємним елементом костюма для кінного спорту і верхової їзди. З часом у багатьох країнах такі зручні облягаючі штани стали використовуватися і у військовій формі. Лише у другій половині 20-го століття лосини перейшли і в жіночу моду, а чоловіки використовували їх замість кальсонів і нижньої білизни. Суто жіночим предметом одягу обтягуючі штани стали в кінці 80-х років. І, треба сказати, матеріал для їх виготовлення зовсім поміняв структуру. З того часу жіночі лосини – це моделі щільно облягають фігуру з міцних еластичних синтетичних ниток. Вони ідеально підходять для занять спортом і активного відпочинку.