Ноутбуки трансформеры

Ноутбуки-трансформери Lenovo — це актуальні пристрої, що володіють неймовірною продуктивністю, мобільністю і поєднанням останніх інноваційних досягнень. Ідеальний апарат для роботи та ігор, який легким рухом перетворюється в планшет з сенсорним екраном. Ми розповымо про ноутбуки трансформеры Lenovo а також детальныше про lenovo thinkpad yoga l380.

Ноутбуки-трансформери Lenovo: особливості та переваги електроніки
Інженери популярної компанії Ленів спробували поєднати в одному приладі функції повноцінного ноутбука і планшета, щоб він був максимально зручним для мобільного покоління людей. Звичайно ж, фахівці змогли досягти поставленої мети. І тепер в лінійці виробника можна знайти електроніку різної цінової політики.

Особливістю техніки є унікальна здатність перевтілюватися. Гаджет може швидко змінювати розташування екрану щодо клавіатури в широких межах, перетворюючись то в ноутбук, то в планшет. З такими можливостями його легко можна використовувати в будь-якому місці.

Серед інших переваг високотехнологічної електроніки «2в1» можна виділити наступне:

Невеликі розміри дозволяють носити з собою ультрабук практично завжди, адже він легко поміщається навіть в найменшу сумку.

Стильний дизайн легко впишеться в будь-який інтер’єр кімнати. Крім того, елегантний зовнішній вигляд обов’язково допоможе виділитися з натовпу.

Все нові варіації transformer оснащуються процесором останнього покоління, який гарантує високу швидкість відгуку і роботи девайса.

В автономному режимі пристрої можуть працювати без додаткового заряду від 8 до 14 годин. Тому ти зможеш цілий день насолоджуватися серфінгом в інтернеті, переглядом фільмів і серіалів, вирішувати робочі завдання.

Техніка має всі важливі порти і роз’єми, щоб ти міг підключатися до смартфонів, настільних ПК.

Однак варто враховувати, що лептопи Lenovo мають і свої мінуси. Наприклад, особливості конструкції такі, що через рухомих елементів апаратам притаманна крихкість. Тому звертатися з гаджетом варто дуже дбайливо, потрібно його оберігати від падінь.

Ноутбуки-трансформери Lenovo: модельний ряд
Ноутбуки виробника з поворотною або від’єднується верхньою частиною представлені в каталозі наступними серіями:

Yoga-продуктивні і компактні пристрої, які здатні працювати в чотирьох режимах за рахунок інноваційного механізму. За високу швидкість роботи відповідає процесор Intel останнього покоління: він підвищує продуктивність ноутбука на 40%. Ігрові моделі додатково оснащені супер потужною дискретною відеокартою NVIDIA GTX1050 на базі Pascal. Не доставляє приводів для занепокоєння і функція захисту, вона дозволяє здійснювати безпечні платежі.

ThinkPad — лінійка гаджетів для бізнесу, яка відрізняється стильним дизайном і ідеальною технічною начинкою. До додаткових переваг можна віднести: якісну аудіосистему, широкі мультимедійні можливості, хорошу автономну роботу, сучасний дисплей, підсвічування клавіатури в більшості моделей, тонкі рамки екрану, високочутливий стилус.

IdeaPad-найдоступніша у фінансовому плані серія, призначена для навчання і роботи. Підтримка великої кількості додатків, швидке перемикання між режимами і надійність роблять електроніку відмінною покупкою для вирішення повсякденних завдань.

Добавить комментарий

Related Post

GrandTravelGrandTravel

Транспортна компанія «GrandTravel» організовує прямі автобусні рейси з Кривого Рогу в самий популярний туристичний місто України – Львів. Багато говорять, що він дуже схожий на польський Краків чи австрійський Відень.

AkitAkit

Сервером називається комп’ютер, виділений з групи персональних комп’ютерів або робочих станцій) для виконання будь-якої сервісної завдання без безпосередньої участі людини. Сервер і робоча станція можуть мати однакову апаратну конфігурацію, так

АвтотоварыАвтотовары

Создать уют , неповторимую атмосферу в автомобиле не сложно, для этого понадобится желание и разные мелочи . Некоторые автовладельцы считают , что их верный друг может обойтись и без них