Одеса

Як же не хочеться їхати з теплого курортного міста! Скільки б ми не відпочивали на морі, завжди недостатньо. Дуже шкода, що не можна забрати з собою літній відпускний спокій, тепле море і лагідне сонце. Але якщо ви плануєте подорож з «GrandTravel», навіть не сумнівайтеся, що відвезти додому море у вас все-таки вийде, тільки це буде море задоволення.

Транспортна компанія «GrandTravel» організовує прямі рейси з Кривого Рогу та зворотно за маршрутом: Коблево – Одеса – Грибівка – Курортне – Кароліно-Бугаз – Затока.

Відомий невелике селище в Миколаївській області – Коблево – це оздоровчий регіон на Чорному морі. Завдяки сусідству з сосновими масивами, повітря тут воістину цілющий. Клімат дуже м’який, середня температура повітря в літній час коливається від 20 до 22 градусів. Рясні опади у липні і не зовсім дощовий жовтень – дуже сприятливі умови для вирощування винограду. Так що, крім аквапарку, луна-парку, дельфінарію, нічних клубів, у вас є можливість відправитися на екскурсію на місцевий винний завод «Коблево» і насолодитися дегустацією вин.

Людини, яка не знає, що Одеса – перлина біля моря, не знайти. І це не просто слова. Перлина манить своєю красою, морем, доступними цінами на житло і величезною кількістю визначних пам’яток. Вечірній відпочинок не обмежитися у вас прогулянкою по набережній. Одеський театр опери і балету, ринок «Привоз», Потьомкінські сходи, Воронцовський маяк, Приморський бульвар, Дерибасівська вулиця, Міський сад, пам’ятник дванадцятому стільцю, будинок з однією стіною» і багато іншого, безперечно, привернуть вашу увагу. Тільки б вистачило відпускного часу для того, щоб стикнутися з дивними символами Одеси.

Грибівка – дуже мальовничий район на узбережжі Чорного моря. Відпочинок тут вам запам’ятається тим, що ви будете прокидатися від приємного шуму морських хвиль. Все тому, що практично всі бази відпочинку, пансіонати, готелі мають вихід відразу на пляж. Побачити світанок і потопаюче в море, сонце – це непередавані відчуття, які обов’язково потрібно випробувати на собі.

Відпочинок в Курортному припаде до душі справжнім екстремалам. Якщо пройти вздовж берега, можна потрапити на пустельні пляжі під кручею, забути про все і насолоджуватися бессарабськими винами і фруктами.

Відпочинок на березі Чорного моря в Затоці або Кароліно-Бугазі – це прекрасна можливість провести літню відпустку поблизу столиці гумору і сміху. До Одеси лише 40 хвилин їзди. Так що веселі люди і неповторний одеський колорит тут – звичайна справа. Обидва сусідніх курорту мають свої особливості. Піщаний пляж Затоки – один з найбільших пляжів України, що розташувався на 5 кілометрів у довжину і на 50 метрів в ширину, а Кароліно-Бугаз є одним з найбільш екологічно чистих районів Чорноморського узбережжя.

Добавить комментарий

Related Post

Самадхи — что это такое и как его достичьСамадхи — что это такое и как его достичь

Практически каждый, кто занимался йогой или хотя бы читал йогическую литературу, знакомы с утверждением, что Самадхи – это «цель йоги». Известны утверждения, что достижение Самадхи излечивает тело от всех болезней,

9 цитат доктора аюрведы и йогатерапии Мадавана Мунусами9 цитат доктора аюрведы и йогатерапии Мадавана Мунусами

Доктор Мадаван вдохновляет и кардинально меняет взгляд на йогу и жизнь в целом. Доктор Мунусамі принадлежит к южно-индийской ветви школы йоги Свами Шівананди и имеет степень бакалавра в Аюрведической медицине

Beauty YogaBeauty Yoga

Beauty yoga через специальные упражнения, неагрессивно, без хирургического вмешательства позволяет вернуть естественную красоту, уменьшить проявления старения, минимизировать морщины, подтянуть слабые, утончаются с возрастом мышцы лица. Кроме того, на лице есть