Одежда для девочек

Щоб купити якісний одяг для дівчаток, абсолютно не обов’язково витрачати цілий статок на шопінг в Європі. У каталозі нашого інтернет-магазину були зібрані тільки найякісніші вироби, вироблені відомими торговими марками. Всі моделі верхнього одягу продумані до дрібниць, завдяки чому навіть під час активних ігор юна модниця буде відчувати себе комфортно і зручно. У нас найкраща одежда для девочек.
DIDRIKSONS сьогодні — це високотехнологічне виробництво, вироби якого відомі в усьому світі (рік заснування DIDRIKSONS 1913).
Одяг для дітей DIDRIKSONS розроблена скандинавськими дизайнерами спеціально для холодного суворого клімату.
Практична, функціональна, водонепроникна, не продувається, дихаюча дитячий одяг Дідріксон — справжня знахідка як для дітей, так і їх батьків. Адже в дитячому одязі зі Швеції дитина буде відчувати себе комфортно і зручно при будь-якій погоді.
У дитячому одязі DIDRIKSONS дитина може піти на будь-які експерименти і випробування-одяг не боїться бруду, води, стирання. Якість дитячого одягу перевірено часом і активним способом життя дітей.
Одночасно з цим дитячий одяг DIDRIKSONS (стильні куртки для хлопчиків, куртки для дівчаток, дитячі комбінезони, дитячі футболки, дитячі костюми, плащі для дівчаток) відповідає останнім тенденціям дитячої моди. Щорічно з’являються нові забарвлення, креативні деталі, які роблять Дитячий одяг модною — адже саме вони визначають якість і стиль.
На дитячому одязі DIDRIKSONS (Швеція) широко використовуються світловідбиваючі смужки, які забезпечують додаткову безпеку дитині.

Важливо знати, що в зимовій демисезоной дитячому одязі ДDIDRIKSONS використовується спеціальна тканина — водонепроникний непродуваємий нейлон подвійного плетіння (у складі написано — нейлон 2 шари), спеціально розроблений компанією Didriksons.
Нейлон буває двох видів » дихаючий «(100% нейлон Оксфорд) і»не дихаючий». Дихаюча тканина застосовується в зимовому одязі, з метою уникнення переохолодження дитини при низьких температурах. У демісезонному одязі використовується» не дихаюча » тканина (дитина в ній так само не піддається зайвому перегріву і не потіє).
Основний принцип роботи нейлону подвійного плетіння: є рух — йде відведення зайвого тепла і поту, немає руху — збереження тепла, зігрівання. Таким чином високотехнологічна дитячий одяг Дідріксон підходить як для активних прогулянок, так і для пасивних.

Добавить комментарий

Related Post

Todos los niñosTodos los niños

Соціально-економічне відчуження призводить до соціальної нерівності в галузі охорони здоров’я в критичні моменти життя корінних народів, осіб африканського походження, ЛГБТЦИ з більш низькими доходами і з низьким рівнем освіти. Шість

ДиетаДиета

Весільний сезон тут! І ви всі погодитеся зі мною, що настає момент, коли ви хочете втратити впертий жир навколо свого живота, щоб носити це улюблене сарі або lehenga. Ми продовжуємо