Приборы для геодезии

Навігаційно-Геодезичний Центр є офіційним дистриб’ютором Leica Geosystems в Україні. В арсеналі нашої компанії є геодезичне обладнання (Leica VIVA GNSS, Leica FlexLine, Leica Viva TS, Leica TS60 / TM50 / MS60), ГІС-обладнання (Leica Zeno); лазерні рулетки (Leica Disto), трасопошукове системи (Leica DIGICAT), будівельні лазери (Leica LINO, Leica Roteo, Leica Rugby); обладнання для управління стройтехникой (Leica Power Digger, Leica Power Blade); безпілотні літальні апарати (Aibot X6); трасопошукове устаткування і георадари. У нас найкращі приборы для геодезии.

Компанія Leica Geosystems AG (Швейцарія) — світовий лідер в розробці технологій і виробництві геодезичних приладів для виконання топографічних зйомок, картографування, супутникової навігації, управління дорожньо-будівельною технікою, кадастрових зйомок, моніторингу деформацій несучих конструкцій та ін.

Спектр послуг компанії НГЦ включає в себе:
лазерне сканування;
створення ГІС і картографічного матеріалу;
інтеграція системи супутникового моніторингу;
гарантійний та післягарантійний ремонт геодезичного обладнання;
метрологічні атестації та повірки;
навчання, консультації та тренінги.
Геодезичне обладнання являє собою категорію вимірювальних інструментів, в яку входять різні геодезичні прилади, які широко використовують у будівництві, промисловості, в землеустрій, а також гірничої індустрії. Гео обладнання Лійка необхідно для виконання маркшейдерської, топографічної та геодезичних зйомок.

Сайт геодезичного обладнання НГЦ пропонує великий асортимент нівелірів, теодолітів, приймачів, тахеометрів, різноманітних геодезичних аксесуарів та комплектуючих. Компанія НГЦ Київ і Харків представляє тільки високоякісне і надійне GPS геодезичне обладнання. Геодезичне обладнання в Україні, купити можна на нашому сайті з великою економією і швидкою доставкою.

НГЦ в Харкові та Києві пропонує також оренду геодезичного обладнання, що дуже вигідно, якщо вам потрібна одноразова послуга. Навігаційно-геодезичний центр. Обладнання для геодезичних робіт — ця важлива складова успішного проведення вимірювань, завдяки ньому можна проводити цілий ряд обчислень і функцій.

Виробництво геодезичних приладів Leica Geosystems пропонує прилади для вимірювання горизонтальних відстаней і похилих, вертикальних і горизонтальних кутів, а також для визначення координат об’єктів. Виробництво навігаційного обладнання Leica дозволяє вирішувати складні технічні та геодезичні рішення.

Добавить комментарий

Related Post

ХолодильникиХолодильники

В Украине есть разные магазины, где можно купить бытовую технику. Но именно «Стилус» продает ее по низким ценам. Мы обслуживаем клиентов, проживающих в Днепропетровске, Житомире, Сумах, Кременчуге, Хмельницком, Харькове, Кривом

Авто аукционАвто аукцион

Авторынок в США не существует в привычном для нас виде. Поскольку страховые компании работают там на высшем уровне, водителям не приходится самостоятельно организовывать сбыт машин с пробегом или после ДТП,