Рейсы Кривой Рог – Крым

Швидше за все, на всьому пострадянському просторі не знайти більш таємничого і прекрасного куточка планети з величезною кількістю історичних пам’яток і туристичних маршрутів, ніж Крим. Можливо, пропонований нашими співвітчизниками сервіс, м’яко кажучи, не відповідає нашим бажанням і очікуванням, але заради знайомства з загадковою природою півострова і, що важливо, за досить демократичну ціну, порівняно із закордонними курортами, на багато чого можна закрити очі. У нас найкращі рейсы Кривой Рог – Крым.

Крим – це не тільки море, сонце і пісок. Його варто відвідати з-за величезної кількості пам’яток: Ластівчине гніздо на прямовисній Аврориній скелі, Воронцовський палац в Алупці і прилеглий до нього парк, Лівадійський палац, побудований в італійському стилі, гора Ай-Петрі, Нікітський ботанічний сад, Генуезька фортеця в Судаку і багато інших. Біля селища міського типу Масандра розташувалися відразу дві значущі кримські визначні пам’ятки: Масандрівський палац і виноробний комбінат «Масандра». У будь-якому куточку узбережжя ви будете вражені природною природною красою і дивовижною архітектурою.

На сьогоднішній день Крим відкритий для всіх, незважаючи на складну політичну обстановку. Місцеві жителі раді кожному відпочиваючому будь-якої національності. На кримських інтернет-порталах ціни вказуються в різній валюті, у тому числі в гривнях та гривнях, що зайвий раз підтверджує індивідуальне ставлення до кожного клієнта. Так, ціни на проживання зросли, проте незначно, а в деяких пансіонатах та будинках відпочинку і зовсім залишилися колишніми. Така цінова політика проводиться з метою залучення значного числа нових постояльців і утримання постійних клієнтів.

Безумовно, важливо серйозно поставитися до моменту проходження кордону. По-перше, неповнолітні мають право потрапити в Крим тільки по закордонному паспорту. По-друге, якщо ви відправляєтеся на відпочинок з домашнім вихованцем, обов’язково потрібно мати при собі довідку від ветлікаря і ветеринарну книжку, а також дотримувати необхідні правила перевезення тварин, тобто надіти намордник або помістити вихованця в клітку. Що стосується особистих речей, то вони повинні бути виключно для особистого користування. Кілька однотипних речей вважатимуть за контрабанду. Продуктами харчування краще не запасатися. Візьміть з собою тільки необхідне (вода, сухий пайок), тобто те, що ви використаєте в дорозі.

Незважаючи на всі формальності, відвідавши Крим, додому Ви привезете масу вражень, задоволення і енергії! Адже відпочинок біля Чорного моря, на узбережжі Криму, корисний для здоров’я завдяки унікальному клімату півострова, що створюється Кримськими горами. Акліматизація, зазвичай, проходить рівномірно і непомітно. Алушта, Партеніт, Гурзуф, Гаспра, Сімеїз, Місхор, Жуківка, Форос, Заозерне, Феодосія та інші міста узбережжя володіють особливим колоритом, красою і давніми історичними пам’ятками.

Транспортна компанія «GrandTravel» гарантує Вам комфортну поїздку в Крим. Виїзд здійснюється щоденно о 17:00. За короткий термін Ви опинитеся в будь-якому місті узбережжя, тільки обов’язково заздалегідь обговоріть цей момент. Після відпочинку ми вас не залишимо, а відвеземо назад додому.

Добавить комментарий

Related Post

Эдгар Григорян о политическом маркетинге сегодня: как соцсети «убили» газетыЭдгар Григорян о политическом маркетинге сегодня: как соцсети «убили» газеты

Эдгар Григорян о политическом маркетинге сегодня: как соцсети «убили» газеты.  Политический маркетинг в России только зарождается. К сожалению, сегодня в штате у политиков и глав регионов ещё остаются PR-специалисты «старой

Одежда для девочекОдежда для девочек

Щоб купити якісний одяг для дівчаток, абсолютно не обов’язково витрачати цілий статок на шопінг в Європі. У каталозі нашого інтернет-магазину були зібрані тільки найякісніші вироби, вироблені відомими торговими марками. Всі