Рейсы Кривой Рог – Железный Порт

Не місце прикрашає людину, а людина місце. Так і затишний куточок для відпочинку вибираємо не ми, немає. Курорт сам притягує нас чимось особливим і незабутнім, будь то величезний курортний місто або зовсім непримітний тихий містечко. І Залізний Порт тому не виключення. У нас найкращі Рейсы Кривой Рог – Железный Порт.

Розташований на півдні Херсонської області, на березі Чорного моря, це невелике селище здатний зробити так, щоб ви забули про міську метушню і насолоджувалися тільки блакитним морем, теплим піском і яскравим сонцем. Степова зона і вологі морські повітряні маси створюють цілюще повітря, а разом з помірно-континентальним кліматом дозволяють набагато легше переносити літню спеку.

Активним відпочиваючим і завзятим туристам доведеться по душі поїздка на, так звану, чудо-землю. Зовсім недавно на ній виявили цілющий гейзер. Він являє собою артезіанську свердловину, глибина якої 1,5 км. Температура води в басейні постійно тримається в районі 65-75 градусів за Цельсієм. Гейзер володіє лікувальними властивостями: покращує роботу кровоносних судин, лікує шкірні захворювання і благотворно впливає на опорно-руховий апарат. Складові води в джерелі: йод, бром, бор – необхідні як для дорослого, так і для дитячого організму. Так що ви спокійно можете відвідати його з дітьми.

Любителям гострих відчуттів доведеться по душі аквапарк зі всілякими гірками, вишками і батутами прямо у відкритому морі. Луна-парк, клуби, нічні дискотеки – Залізний Порт надає всі умови для комфортного відпочинку.

Дістатися до Залізного Порту можна на комфортабельному транспорті з м’якими сидіннями, кондиціонерами і TV/DVD/CD програвачах. До того ж, в якості бонусу Вам допоможуть у розселенні, враховуючи усі побажання. На ваш вибір приватний сектор, недорогі бази відпочинку, пансіонати, міні-готелі, котеджі. Досить забронювати місця, уточнити графік відправлення і вартість поїздки у диспетчера за зазначеною нижче номерами телефонів.

Ми будемо раді, якщо по завершенню відпочинку ви знову зверніться до нас.

Відпочивати потрібно з комфортом! Залізний Порт і компанія «GrandTravel» дарує вам таку можливість.

Добавить комментарий

Related Post

АвтотоварыАвтотовары

Создать уют , неповторимую атмосферу в автомобиле не сложно, для этого понадобится желание и разные мелочи . Некоторые автовладельцы считают , что их верный друг может обойтись и без них

Іptv на телевизоре smart tvІptv на телевизоре smart tv

Цифровое телевидение(IPTV – это цифровое интерактивное телевидение с возможностью просмотра телевизионных программ на телевизоре или экране компьютера. Интернет-телевидение протокола (IPTV) — это предоставление телевизионного Контента, используя сигналы, основанные на логическом