Рейсы Кривой Рог – Железный Порт

Не місце прикрашає людину, а людина місце. Так і затишний куточок для відпочинку вибираємо не ми, немає. Курорт сам притягує нас чимось особливим і незабутнім, будь то величезний курортний місто або зовсім непримітний тихий містечко. І Залізний Порт тому не виключення. У нас найкращі Рейсы Кривой Рог – Железный Порт.

Розташований на півдні Херсонської області, на березі Чорного моря, це невелике селище здатний зробити так, щоб ви забули про міську метушню і насолоджувалися тільки блакитним морем, теплим піском і яскравим сонцем. Степова зона і вологі морські повітряні маси створюють цілюще повітря, а разом з помірно-континентальним кліматом дозволяють набагато легше переносити літню спеку.

Активним відпочиваючим і завзятим туристам доведеться по душі поїздка на, так звану, чудо-землю. Зовсім недавно на ній виявили цілющий гейзер. Він являє собою артезіанську свердловину, глибина якої 1,5 км. Температура води в басейні постійно тримається в районі 65-75 градусів за Цельсієм. Гейзер володіє лікувальними властивостями: покращує роботу кровоносних судин, лікує шкірні захворювання і благотворно впливає на опорно-руховий апарат. Складові води в джерелі: йод, бром, бор – необхідні як для дорослого, так і для дитячого організму. Так що ви спокійно можете відвідати його з дітьми.

Любителям гострих відчуттів доведеться по душі аквапарк зі всілякими гірками, вишками і батутами прямо у відкритому морі. Луна-парк, клуби, нічні дискотеки – Залізний Порт надає всі умови для комфортного відпочинку.

Дістатися до Залізного Порту можна на комфортабельному транспорті з м’якими сидіннями, кондиціонерами і TV/DVD/CD програвачах. До того ж, в якості бонусу Вам допоможуть у розселенні, враховуючи усі побажання. На ваш вибір приватний сектор, недорогі бази відпочинку, пансіонати, міні-готелі, котеджі. Досить забронювати місця, уточнити графік відправлення і вартість поїздки у диспетчера за зазначеною нижче номерами телефонів.

Ми будемо раді, якщо по завершенню відпочинку ви знову зверніться до нас.

Відпочивати потрібно з комфортом! Залізний Порт і компанія «GrandTravel» дарує вам таку можливість.

Добавить комментарий

Related Post

Уточнено, как для участников внешнеэкономической деятельности реализуют механизм «одного окна»Уточнено, как для участников внешнеэкономической деятельности реализуют механизм «одного окна»

Уряд РФ надав доступ АТ «Російський експортний центр» до системи Міжвідомчої електронної взаємодії органів влади. За запитом зазначеної організації держоргани надаватимуть їй в електронній формі документи та інформацію, наприклад, відомості