Todos los niños

Соціально-економічне відчуження призводить до соціальної нерівності в галузі охорони здоров’я в критичні моменти життя корінних народів, осіб африканського походження, ЛГБТЦИ з більш низькими доходами і з низьким рівнем освіти.
Шість установ Організації Об’єднаних Націй спільно з Міжамериканським банком розвитку випустили керівництво EWEC LAC щодо здійснення глобальної стратегії в галузі охорони здоров’я жінок, дітей і підлітків в Латинській Америці і Карибському басейні.

В Латинській Америці і Карибському басейні був досягнутий прогрес в області показників в галузі охорони здоров’я, однак соціальна нерівність, як і раніше являє собою ще більшу проблему для суспільної охорони здоров’я в країнах регіону. Тому для забезпечення добробуту всього населення необхідний підхід до забезпечення справедливості в державній політиці і національних програмах. Про це свідчать шість установ Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ, ПАОЗ, ЮНФПА, ЮНЕЙДС, «ООН-Жінки» і Світовий банк), а також Міжамериканський банк розвитку.

Відмінності в рівні економічного доходу, рівень освіти, гендерне та етнічному характері є структурними елементами, які негативно позначаються на здоров’я найбільш уразливих груп населення: жінок, хлопчиків, дівчаток і підлітків, особливо в підгрупах, що складаються з ЛГБТИК, корінних народів, осіб африканського походження, мігрантів, сільських жителів, переміщених осіб та інвалідів.

Це був основний висновок, зроблений в результаті процесу консультацій з експертами та учасниками з різних секторів (уряди, громадянське суспільство, агенції з розвитку та фахівці зі статистики охорони здоров’я) по всій Латинській Америці і Карибському басейну, які були розроблені агентствами, згрупованими в регіональний механізм Every Woman Every Child Latin America and Caribbean — EWECLAC) протягом 2017 року.

У посібнику здійснення глобальної стратегії в галузі охорони здоров’я жінок, дітей і підлітків в Латинській Америці і Карибському басейні, представленому агентствами EWEC-LAC, містяться рекомендації експертів по наданню допомоги країнам у розробці заходів, адаптованих до їх національних реалій, з тим щоб вони могли досягти глобальних цілей у галузі охорони здоров’я.

Добавить комментарий

Related Post

РевентонРевентон

Водяные тепловентиляторы Reventon разработанные по последним технологиям, чтобы предоставить максимальную производительность оборудования по оптимальной цене. Тепловентилятор водяной  Ревентон серии Standart подойдет для быстрого и эффективного обогрева помещений большой и средней

Железобетонные лестницыЖелезобетонные лестницы

Лестницу можно считать обязательными для различных строительных объектов. Подобная конструкция, расположенная в здании фирмы, в многоквартирном доме, на входе в отель или загородный коттедж, подчеркнет красоту фасада и придаст изящества

Видео охранаВидео охрана

Система видеоохраны построена на базе камеры, которая устанавливается внутри охраняемого помещения, и направляется на контролируемый объект. Как правило, в доме или квартире под наблюдение видеоохраны принимают входные двери или другие