Todos los niños

Соціально-економічне відчуження призводить до соціальної нерівності в галузі охорони здоров’я в критичні моменти життя корінних народів, осіб африканського походження, ЛГБТЦИ з більш низькими доходами і з низьким рівнем освіти.
Шість установ Організації Об’єднаних Націй спільно з Міжамериканським банком розвитку випустили керівництво EWEC LAC щодо здійснення глобальної стратегії в галузі охорони здоров’я жінок, дітей і підлітків в Латинській Америці і Карибському басейні.

В Латинській Америці і Карибському басейні був досягнутий прогрес в області показників в галузі охорони здоров’я, однак соціальна нерівність, як і раніше являє собою ще більшу проблему для суспільної охорони здоров’я в країнах регіону. Тому для забезпечення добробуту всього населення необхідний підхід до забезпечення справедливості в державній політиці і національних програмах. Про це свідчать шість установ Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ, ПАОЗ, ЮНФПА, ЮНЕЙДС, «ООН-Жінки» і Світовий банк), а також Міжамериканський банк розвитку.

Відмінності в рівні економічного доходу, рівень освіти, гендерне та етнічному характері є структурними елементами, які негативно позначаються на здоров’я найбільш уразливих груп населення: жінок, хлопчиків, дівчаток і підлітків, особливо в підгрупах, що складаються з ЛГБТИК, корінних народів, осіб африканського походження, мігрантів, сільських жителів, переміщених осіб та інвалідів.

Це був основний висновок, зроблений в результаті процесу консультацій з експертами та учасниками з різних секторів (уряди, громадянське суспільство, агенції з розвитку та фахівці зі статистики охорони здоров’я) по всій Латинській Америці і Карибському басейну, які були розроблені агентствами, згрупованими в регіональний механізм Every Woman Every Child Latin America and Caribbean — EWECLAC) протягом 2017 року.

У посібнику здійснення глобальної стратегії в галузі охорони здоров’я жінок, дітей і підлітків в Латинській Америці і Карибському басейні, представленому агентствами EWEC-LAC, містяться рекомендації експертів по наданню допомоги країнам у розробці заходів, адаптованих до їх національних реалій, з тим щоб вони могли досягти глобальних цілей у галузі охорони здоров’я.

Добавить комментарий

Related Post

ЗоотоварыЗоотовары

Современные владельцы животных — люди, чаще всего, очень загружены и не менее ответственные, поэтому стараются дать своему питомцу исключительно лучшее: повседневную или лечебную пищу и витамины, полезные вкусности и ветеринарные

ХолодильникиХолодильники

В Украине есть разные магазины, где можно купить бытовую технику. Но именно «Стилус» продает ее по низким ценам. Мы обслуживаем клиентов, проживающих в Днепропетровске, Житомире, Сумах, Кременчуге, Хмельницком, Харькове, Кривом

Vulkan PrestigeVulkan Prestige

«Vulkan Prestige» Вулкан Prestige-ігровий портал, в якому азарт і ризик поєднуються з атмосферою насиченості життя. Адміністрація намагається зробити використання сервісу максимально комфортним для користувачів. Одним з кроків у бік цього