Тротуарная плитка

Особливості тротуарної плитки, отриманої методом вібропресування: Висока міцність і морозостійкість вироблених виробів досягається завдяки використання напівсухої бетонної суміші, що має низьке водоцементне співвідношення. Оскільки вироби виготовляються в одній матриці, вони мають чудову паралельність поверхонь і однакову геометрію форм. Вібропресована тротуарна плитка має шорстку структуру. Детальніше на http://betonix.com.ua/.

Особливості тротуарної плитки, отриманої методом вібролиття: Для досягнення морозостійкості і поліпшення якості, продукція виробляється з додаванням спеціальних добавок: модифікаторів і пластифікаторів відповідно. Даний метод виробництва дає можливим отримувати різноманітний асортимент виробів (величезна гамма кольорів, великий вибір форм, різноманітність фактури поверхні) без особливих витрат. Кінцеві вироби мають дуже привабливий зовнішній вигляд і приємну гладку поверхню.

Слід зауважити, що продукція, що випускається з допомогою цих двох різних технологій, абсолютно не конкурує між собою, оскільки використовуються в різних цілях і областях застосування. Вони, скоріше, покликані доповнювати один одного, тим самим задовольняючи потреби як індивідуального, так і масового забудовника.

Купуючи продукцію компанії Бетонікс, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що отримаєте дійсно якісний продукт. Вироблена нами тротуарна плитка (Харків) в обов’язковому порядку проходить контроль якості. При цьому перевіряється не тільки Готова продукція, але і сировинні матеріали, використовувані для її виробництва. Тротуарні вироби двошарового вібропресування та вібролиття ВКП «Бетонікс» відповідають національному стандарту України ДСТУ БВ.2.7-145:2008р.

Компанія Betonix пропонує купити тротуарну плитку в Харкові від виробника. У нас плитка тротуарна за доступною ціною і високої якості. Тротуарна плитка виробляється з екологічно чистих матеріалів, в склад не входять шкідливі домішки і штучні барвники, завдяки чому такий будівельний матеріал не виділяє канцерогенів.

Добавить комментарий

Related Post

Детские шапочкиДетские шапочки

Детские шапочки — играют едва ли не главную роль, как элемент детского гардероба. С помощью этого аксессуара вы можете логически завершить стильный образ вашего ребенка, уберечь его от чрезмерного влияния

РевентонРевентон

Водяные тепловентиляторы Reventon разработанные по последним технологиям, чтобы предоставить максимальную производительность оборудования по оптимальной цене. Тепловентилятор водяной  Ревентон серии Standart подойдет для быстрого и эффективного обогрева помещений большой и средней