Тротуарная плитка

Особливості тротуарної плитки, отриманої методом вібропресування: Висока міцність і морозостійкість вироблених виробів досягається завдяки використання напівсухої бетонної суміші, що має низьке водоцементне співвідношення. Оскільки вироби виготовляються в одній матриці, вони мають чудову паралельність поверхонь і однакову геометрію форм. Вібропресована тротуарна плитка має шорстку структуру. Детальніше на http://betonix.com.ua/.

Особливості тротуарної плитки, отриманої методом вібролиття: Для досягнення морозостійкості і поліпшення якості, продукція виробляється з додаванням спеціальних добавок: модифікаторів і пластифікаторів відповідно. Даний метод виробництва дає можливим отримувати різноманітний асортимент виробів (величезна гамма кольорів, великий вибір форм, різноманітність фактури поверхні) без особливих витрат. Кінцеві вироби мають дуже привабливий зовнішній вигляд і приємну гладку поверхню.

Слід зауважити, що продукція, що випускається з допомогою цих двох різних технологій, абсолютно не конкурує між собою, оскільки використовуються в різних цілях і областях застосування. Вони, скоріше, покликані доповнювати один одного, тим самим задовольняючи потреби як індивідуального, так і масового забудовника.

Купуючи продукцію компанії Бетонікс, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що отримаєте дійсно якісний продукт. Вироблена нами тротуарна плитка (Харків) в обов’язковому порядку проходить контроль якості. При цьому перевіряється не тільки Готова продукція, але і сировинні матеріали, використовувані для її виробництва. Тротуарні вироби двошарового вібропресування та вібролиття ВКП «Бетонікс» відповідають національному стандарту України ДСТУ БВ.2.7-145:2008р.

Компанія Betonix пропонує купити тротуарну плитку в Харкові від виробника. У нас плитка тротуарна за доступною ціною і високої якості. Тротуарна плитка виробляється з екологічно чистих матеріалів, в склад не входять шкідливі домішки і штучні барвники, завдяки чому такий будівельний матеріал не виділяє канцерогенів.

Добавить комментарий

Related Post

Фронтальный погрузчик купитьФронтальный погрузчик купить

Сегодня ни одна строительная операция не обходится без применения погрузочно-разгрузочных машин. Фронтальные погрузчики Doosan – это уникальные в своем классе машины, с огромным списком функциональных возможностей! Мы предлагаем  фронтальный погрузчик