Уточнено, как для участников внешнеэкономической деятельности реализуют механизм «одного окна»

Уряд РФ надав доступ АТ «Російський експортний центр» до системи Міжвідомчої електронної взаємодії органів влади. За запитом зазначеної організації держоргани надаватимуть їй в електронній формі документи та інформацію, наприклад, відомості про дійсність документа, що посвідчує особу, або реєстрації заявника. Крім того, це можливо щодо виписки з ЕГРН, загальнодоступних відомостей з ЕГРЮЛ і ЕГРІП, даних річної бухгалтерської звітності юросіб і дані офіційної статистичної інформації, а також ряду інших документів і відомостей. Деякі документи буде направляти і саме товариство в держоргани. Такий електронний обмін необхідний, як пояснюється на офіційному сайті кабміну, у тому числі для реалізації механізму «єдиного вікна» для учасників зовнішньоекономічної діяльності (розпорядження Уряду РФ від 19 січня 2019 р. № 30-р1). Документ набуде чинності 31 січня.

Уточнюється, що інформаційна система «Одне вікно» стане працювати саме на базі цифрової платформи АТ «Російський експортний центр». Це заплановано нацпроектом «Міжнародна кооперація і експорт», а відповідне рішення було прийнято ще в квітні минулого року. В результаті, як очікується, всі види контролю міжнародної торгівлі почнуть поетапно інтегруватися.

Нагадаємо, що скорочення адміністративних процедур і бар’єрів у міжнародній торгівлі і взаємодія її суб’єктів з контролюючими органами за принципом «одного вікна» передбачена новим «травневих» указом Президента РФ. Передбачається, що цей механізм запрацює до 2021 року (підп. «б» п. 14 Указу Президента РФ від 7 травня 2018 р. № 204 «Про національні цілі та стратегічні завдання розвитку Російської Федерації на період до 2024 року»).

Добавить комментарий

Related Post

Дошка оголошеньДошка оголошень

Бесплатные объявления — почему это удобноБесплатка содержит массу актуальных предложений. Все вещи и услуги, которые могут вам пригодиться в столице, уже представлены на нашем ресурсе. Здесь можно решить жилищные и

Купить оприскувачКупить оприскувач

C новым прицепным опрыскивателем ОПШ-3521 предлагает компактный опрыскиватель небольшой массы и низким центром тяжести. Прицепной опрыскиватель ОПШ-3521 завершает имеющуюся уже программу прицепных опрыскивателей. Семейство UX состоит из трех прицепных опрыскивателей,