Уточнено, как для участников внешнеэкономической деятельности реализуют механизм «одного окна»

Уряд РФ надав доступ АТ «Російський експортний центр» до системи Міжвідомчої електронної взаємодії органів влади. За запитом зазначеної організації держоргани надаватимуть їй в електронній формі документи та інформацію, наприклад, відомості про дійсність документа, що посвідчує особу, або реєстрації заявника. Крім того, це можливо щодо виписки з ЕГРН, загальнодоступних відомостей з ЕГРЮЛ і ЕГРІП, даних річної бухгалтерської звітності юросіб і дані офіційної статистичної інформації, а також ряду інших документів і відомостей. Деякі документи буде направляти і саме товариство в держоргани. Такий електронний обмін необхідний, як пояснюється на офіційному сайті кабміну, у тому числі для реалізації механізму «єдиного вікна» для учасників зовнішньоекономічної діяльності (розпорядження Уряду РФ від 19 січня 2019 р. № 30-р1). Документ набуде чинності 31 січня.

Уточнюється, що інформаційна система «Одне вікно» стане працювати саме на базі цифрової платформи АТ «Російський експортний центр». Це заплановано нацпроектом «Міжнародна кооперація і експорт», а відповідне рішення було прийнято ще в квітні минулого року. В результаті, як очікується, всі види контролю міжнародної торгівлі почнуть поетапно інтегруватися.

Нагадаємо, що скорочення адміністративних процедур і бар’єрів у міжнародній торгівлі і взаємодія її суб’єктів з контролюючими органами за принципом «одного вікна» передбачена новим «травневих» указом Президента РФ. Передбачається, що цей механізм запрацює до 2021 року (підп. «б» п. 14 Указу Президента РФ від 7 травня 2018 р. № 204 «Про національні цілі та стратегічні завдання розвитку Російської Федерації на період до 2024 року»).

Добавить комментарий

Related Post

Видео охранаВидео охрана

Система видеоохраны построена на базе камеры, которая устанавливается внутри охраняемого помещения, и направляется на контролируемый объект. Как правило, в доме или квартире под наблюдение видеоохраны принимают входные двери или другие

ОШЕЙНИКИ ОТ КЛЕЩЕЙ И БЛОХ ДЛЯ СОБАК И ЩЕНКОВОШЕЙНИКИ ОТ КЛЕЩЕЙ И БЛОХ ДЛЯ СОБАК И ЩЕНКОВ

Лето это не только пора развлечений, но для тех людей, у которых есть домашние любимцы – и в первую очередь это касается собак, – лето несет в себе определенные риски.

Ноутбуки трансформерыНоутбуки трансформеры

Ноутбуки-трансформери Lenovo — це актуальні пристрої, що володіють неймовірною продуктивністю, мобільністю і поєднанням останніх інноваційних досягнень. Ідеальний апарат для роботи та ігор, який легким рухом перетворюється в планшет з сенсорним