Waterpik

Іригатор порожнини рота — це пристрій для догляду за ротовою порожниною, призначене для стоматологічної профілактики у Вас вдома. Ми пропонуємо waterpik купить.

Розміри і характеристики іригаторів варіюються, але все іригатори Waterpulse включають в себе:

Двигун з насосом
Резервуар для рідини
Спеціальні насадки
Двигун і насос призводять стиснень потік, пульсуючої води, що надходить з резервуара через насадку в ротову порожнину.

Цілісний потік води видаляє залишки і частинки їжі, а так само бактерії таким чином, що це більш ефективно, більш зручно і легше, ніж традиційна зубна нитка. Пульсуюче дію також стимулює тканина жувальної гумки десни для зміцнення ясен, що в свою чергу буде служити профілактикою від хвороб ротової порожнини.

Waterpulse V660

Чому люди хочуть іригатор купити?
Якщо вам не подобається зубна нитка, Ви не часто її використовуєте або не можете знайти підходящу зубну нитку, яка підійде саме Вам, тоді Вам варто купити іригатор.

Багато людей вважають, що очищення порожнини рота іригатором набагато легше і приємніше, ніж при використанні зубної нитки.

Профілактика і лікування захворювань ясен — ще одна причина іригатор купити. Іригатори Waterpulse клінічно довели, що зменшують гінгівіт, видаляють наліт і покращують здоров’я ясен.

Іригатори особливо корисні для чищення брекетів та інших ортодонтичних конструкцій, а також для очищення мостів, коронок і зубних імплантатів. Вони також корисні людям з проблемами, такими як артрит, які ускладнюють очищення ротової порожнини.

Для щоденного догляду за ротовою порожниною вдома стоматологи рекомендують:

Чистити зуби 2 рази на день протягом 2 хвилин

Використовувати іригатор для ретельного очищення міжзубних прорізів один раз в день.

Незважаючи на те, що очищення іригатором досягає областей, які зубна щітка не досягає, це не заміна для зубної щітки. Швидше, це альтернатива зубної нитки, міжзубний щіток або нитевым нитками для видалення зубного нальоту і залишків їжі, які прибираються позаду.

Добавить комментарий

Related Post

Купить душевой гарнитурКупить душевой гарнитур

Все душевые системы, стойки, колонны и гарнитуры в интернет-магазине «BRAUNI» качественные ⇒ только от проверенных европейских производителей.Следует отметить, что устанавливать отдельную душевую кабину совсем не обязательно. Существуют и универсальные модели,

Уроки вокалаУроки вокала

Ніколи не займався вокалом професійно, але дуже хочеш почати? А, може, намагаєшся навчитися добре володіти своїм голосом і відчувати себе впевнено під час публічних виступів? Ми навчимо тебе правильно дихати

АквариумАквариум

Говорячи про дизайн, ми говоримо про ціліснісний об’єкт і маємо на увазі художнє проектування акваоб’єктів і їх предметного середовища. Акваріум, водойма або фітозона — все це об’єкти дизайнерської діяльності. Чи